پرسپولیس نیوز : کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برخی‌ها برای پرسپولیس حاشیه می‌سازند که این حاشیه‌سازی‌ها آینده باشگاه را هدف گرفته است و اگر این مسائل ادامه داشته باشد همه چیز را به وضوح می‌گویم تا مردم متوجه این اتفاقات بشوند.

سیدجلال حسینی، درخصوص وضعیت پرسپولیس و شرایط این روزهای این تیم صحبت‌هایی انجام داد که در زیر می‌خوانید:

از وضعیت این روزهای پرسپولیس بگو و اینکه شرایط آماده‌سازی تیم چطور است؟

خدا را شکر. تمرینات خوبی داریم هر چند که روزهای سختی را سپری می‌کنیم. بدنسازی سنگینی انجام می‌دهیم و سخت تمرین می‌کنیم تا آماده مسابقات شویم. البته به علت بسته بودن پنجره نقل و انتقالات نتوانستیم بازیکن بگیریم و این کار را خیلی سخت می‌کند. ما امسال بازی‌های بسیار سختی در پیش داریم و باید در لیگ برتر، جام‌ حذفی و لیگ قهرمانان آسیا به میدان برویم که این موضوع باعث می‌‌شود بدانیم که چقدر فصل سختی در پیش داریم.

 قطعا بسته بودن پنجره نقل و انتقالات فشار زیادی به پرسپولیس وارد کرده است. 

دقیقا همینطور است. بسته بودن پنجره نقل و انتقالات کار ما را بسیار سخت کرده و من به عنوان یک بازیکن باتجربه روزهای سختی را برای پرسپولیس می‌بینم. در این روزها حمایت هواداران بسیار مهم است چرا که می‌دانیم فصل سختی در پیش داریم و خیلی سخت تمرین می‌کنیم تا بتوانیم انتظارات هواداران را برآورده کنیم چرا که می‌دانیم چقدر روزهای سختی در پیش خواهیم داشت. از طرفی ما بازی بسیار سختی با تیم الدحیل قطر داریم که واقعا باید بگویم این تیم از تیم ملی قطر هم قوی‌تر است. باید از هواداران تشکر کنم که در این روزها حمایت زیادی از ما انجام دادند و این حمایت‌ها ما را دلگرم می‌کند. خیلی‌ها ما را اذیت کردند و بسته بودن پنجره نقل و انتقالات را برای باشگاه به جا گذاشتند. از طرف دیگر می‌دانم که مدیران باشگاه درگیر پرونده‌های متعدد شکایتی هستند و این کارها شرایط را سخت‌تر کرده است. ما دوست داشتیم شرایط خیلی راحت‌تر بود و راحت‌تر کار می‌کردیم اما به هر حال این اتفاق رخ نداد و می‌دانیم که امسال چه کار سختی پیش روی ما خواهد بود اما این سختی باعث نمی‌شود تا ما عقب بنشینیم و مطمئنا با تمام توان پیش خواهیم رفت تا موفقیت‌هایمان را تکرار کنیم.

 فکر می‌کنی چرا کسانی که باعث این مساله شدند تا پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس بسته شود هیچ وقت پاسخگوی عملکردشان نبودند؟

بارها گفته‌ام که کسانی که این روزها را رقم زدند هیچ وقت جوابگوی عملکردشان نبودند و دیگر نمی‌خواهم درباره آن صحبت خاصی انجام دهم چون هر چه حرف می‌زنیم عکس‌العملی نمی‌بینیم. این روزها فقط هواداران، بازیکنان، مربیان و مدیران باشگاه درگیر این روزهای سخت هستند و ما در جریان هستیم که مسئولان باشگاه چه روزهای سختی را پشت سر می‌گذارند. به همین دلیل است که می‌گویم هواداران امسال حمایت‌شان را بیشتر کنند.

 فردا هم که عازم کرواسی خواهید بود. درخصوص این اردو هم صحبت کن. 

قبل از اینکه درباره شرایط اردو صحبت کنم لازم است مطلبی را بگویم. خیلی‌ها برای پرسپولیس و پیراهن آن زحمت کشیدند و عرق ریختند که الان برخی از آنها دیگر در بین ما حضور ندارند. یکی هم مثل محمود خوردبین که جوانی و عمرش را برای پرسپولیس گذاشت اما این روزها به دلیل  کمر درد خانه نشین شده است. خیلی افراد بودند که برای پرسپولیس زحمت کشیدند و تلاش کردند تا پیراهن پرسپولیس به ما برسد. این روزها اما برخی‌ها حرف‌هایی درباره پرسپولیس می‌زنند و فشارهایی به این تیم وارد می‌کنند که مطمئن هستم با هدف این کار را انجام می‌دهند و می‌خواهند ما  را دچار حاشیه و مشکل کنند. آنها با این اقدامات ماه‌های بعدی پرسپولیس را نشانه گرفتند و این مساله را تجربه من می‌گوید. مطمئن باشید به عنوان کاپیتان تیم اگر این روند ادامه داشته باشد از پیراهن و نام پرسپولیس دفاع می‌کنم و صحبت‌هایی انجام می‌دهم تا همه بفهمند که چه کسانی می‌خواهند به پرسپولیس ضربه بزنند. الان خیلی کلی صحبت می‌کنم و بیشتر از این مسائل را باز نمی‌کنم اما از مردم می‌خواهم تا حمایت خود را از پرسپولیس کم نکنند.

 قصد نداری واضح‌تر صحبت کنی؟ 

فعلا نه! در حال حاضر در همین حد صحبت می‌کنم و بیشتر از این حرفی نمی‌زنم. الان سربسته حرف می‌زنم تا مردم بدانند که این حاشیه‌سازی‌ها برای آینده پرسپولیس است و آینده تیم را هدف گرفتند اما ما اجازه نمی‌دهیم که حق ۴۰ میلیون هوادار ضایع بشود. الان به صورت کلی حرف زدم اما اگر این مسائل ادامه داشته باشد مصاحبه خواهم کرد و نام این افراد را می‌آورم تا مردم پاسخگوی آنها باشند.

فارس

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)