حسین ابراهیمی، بازیکن تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: بازی با پرسپولیس آن هم در ورزشگاه آزادی سخت است و ما به تساوی هم راضی هستیم.

حسین ابراهیمی در آستانه بازی تیم نفت مسجدسلیمان مقابل تیم پرسپولیس اظهار داشت: در تهران اردو زدیم و تا روز بازی با پرسپولیس در تهران تمرین می‌کنیم. تیم از هر نظر آماده این بازی است. امیدوارم بازی خوبی انجام دهیم.

وی ادامه داد: بازی با پرسپولیس همیشه سخت است، چون این تیم حتی در بدترین شرایط هم قدرتمند است. این تیم همیشه حریف خطرناکی محسوب می‌شود. نمی‌توان نتیجه این بازی را پیش‌بینی کرد، ولی ما با همه توان به میدان می‌رویم و رکورد نباختن‌هایمان را حفظ می‌کنیم. برای برنده شدن به میدان می‌رویم، ولی به مساوی هم راضی هستیم.

بازیکن تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با اشاره به تیم جوانی که در اختیار دارند، تصریح کرد: چند بازیکن جوان داریم که برای اولین بار در ورزشگاه آزادی به میدان می‌روند. بازی در تهران و مقابل پرسپولیس سخت است، ولی ما همه تلاش خود را می‌کنیم تا از این بازی امتیاز بگیریم و دست پر به خانه برگردیم.

ابراهیمی در مورد حساسیت بازی با پرسپولیس برای مهدی تارتار گفت: نمی‌دانم این حساسیت از کجا می‌آید. اگر این طور باشد بازی با استقلال برای منصوریان و بازی با پرسپولیس برای گل‌محمدی هم باید حساس باشد. تارتار یک دوره در پرسپولیس بازی کرده، ولی این دلیل نمی‌شود تیمش را رها کند و به پرسپولیس بچسبد. درست است که تارتار پرسپولیس را دوست دارد، ولی قطعا منافع شخصی خود را به این تیم ترجیح می‌دهد.

وی در پایان با اشاره به نارضایتی تارتار از بازی مقابل تیم نساجی خاطرنشان کرد: مقابل نساجی خوب بازی کردیم، ولی در نیمه دوم عملکرد ضعیفی داشتیم چون چند موقعیت خطرناک به حریف دادیم. این تنها بازی بود که تارتار از تیم راضی نبود چرا که می‌توانستیم بهتر بازی کنیم. سعی می‌کنیم با ارائه یک بازی خوب مقابل پرسپولیس رضایت او را جلب کنیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)