عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: با کمک وزارت ورزش، سازمان خصوصی سازی و ورزیر ورزش آرزوی مهم سرخابی ها عملی شده است.

حسین خبیری با اشاره به برگزاری مجمع باشگاه پرسپولیس در حضور وزیر ورزش و معاونانش و مسوولان ذی‌ربط اظهارداشت: شاهد برگزاری جلسه خوبی در مجمع باشگاه پرسپولیس بودیم. در این نشست ویژه وزیر ورزش و معاونان‌شان و مسوولان دستگاه‌های عضو مجمع و دوستانی که نقش نظارتی دارند، به این موضوع اذعان داشتند که پرسپولیس از انضباط مالی خوبی برخوردار بوده است و با وجود مشکلات زیاد که به مدیریت فعلی باشگاه ارتباط پیدا نمی‌کند، اقدامات شایسته‌ای در باشگاه پرسپولیس صورت گرفته است و ساماندهی خوبی از سوی مدیران پرسپولیس برای رفع موانع و مشکلات انجام شده است.

وی در ادامه ضمن تقدیر از همکاری خوب وزارت‌ورزش و شخص حمید سجادی در کمک به حل مشکلات باشگاه پرسپولیس تاکیدکرد: همکاری خوبی از سوی مدیران ورزات به ویژه وزیر ورزش صورت گرفته و اگر اراده‌ای به کمک وجود نداشت، بحث واگذاری سهام پرسپولیس و استقلال عملی نمی‌شد. من به عنوان یک هوادار پرسپولیس 3 دهه بود که بحث واگذاری سهام پرسپولیس و استقلال را از سوی دولت‌های مختلف می‌شنیدم که بیشتر رنگ و بوی سیاسی داشت اما در دولت جدید و در حضور شخص حمید سجادی این موضوع بدون بهره‌برداری سیاسی انجام شد. درست است که تا به امروز 10 درصد سهام واگذار شده است ولی با استارت اولیه، ساز و کار نهایی شدن این اتفاق ویژه زده شد. در این میان سازمان خصوصی سازی نیز به عنوان بخشی از این دولت در کنار وزارت ورزش این اتفاق را رقم زد.

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: این اتفاق را باید برای دو تیم پایتخت به فال نیک گرفت و باید از حمید سجادی و مسوولان سازمان خصوصی‌سازی که در این زمینه عزمی ملی و اعتقادی داشتند تشکر کرد که آرزوی بزرگ هواداران پرسپولیس را محقق کردند.

حسین خیبری در خصوص شانس قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر به برنا گفت: این شانس از ابتدای فصل متعلق به پرسپولیس بود و ما در حال حاضر در جایگاهی حضور داریم که واقعا استحقاقش را داریم. پرسپولیس با اتکا به کادرفنی خوب خود که به زعم من و با احترام به تمامی مربیان لیگ، بهترین‌های ایران هستند و با بهره‌گیری از بهترین بازیکنان و درایت مدیرانش، استراتژی خوبی را دارد. پرسپولیس در مقطعی فاصله خوبی را در جدول با رقبایش ایجاد کرد که به هرحال روی اتفاقات طبیعی فوتبال از دست داد اما مهم این است که تیم توانست با ثبات خوب خود دوباره به صدر برسد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در حال حاضر سرنوشت قهرمانی پرسپولیس در دست خودش است و بازیکنان و مربیان پرسپولیس به اهمیت بازی‌های باقی مانده به خوبی واقف هستند و ان‌شااله با کسب قهرمانی موجبات شادی هواداران را فراهم خواهند آورد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)