یکشنبه ۱۳ بهمن(۲۳:۰۰) 

مرجع خبری پرسپولیس : حسین کلانی: اخراج علی کریمی صد در صد غلط است

رئیس کمیته فنی و برنامه ریزی باشگاه پرسپولیس تهران گفت: اگر کریمی حق انتقاد از باشگاه پرسپولیس را نداشته باشد پس چه کسی می تواند از این باشگاه انتقاد کند.

حسین کلانی بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس تهران درباره اخراج علی کریمی از باشگاه پرسپولیس گفت: این کار صد در صد غلط است نمی توان کسی را به علت انتقاد از عملکرد غلط اخراج کرد و اگر کریمی حق انتقاد از باشگاه پرسپولیس را نداشته باشد پس چه کسی می تواند از این باشگاه انتقاد کند ، بازیکنان تیم های دیگر ؟

رئیس کمیته فنی و برنامه ریزی باشگاه پرسپولیس تهران گفت : بازی دیروز اعصاب همه ما را به هم ریخت البته اعضای تیم مقصر نیستند ، شرایط کنونی حاکم بر باشگاه پرسپولیس باعث به وجود آمدن این وضع برای تیم شده است .

بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس تهران افزود: شرایط به گونه ای شده است که همه در باشگاه گرفتار شده اند و همه از جمله بازیکنان، کادر فنی و مدیریت باشگاه درباره این تیم بلاتکیلف هستند.

کلانی تصریح کرد :

 این احساس بلاتکلیفی در باشگاه پرسپولیس به همه ضربه زده است و می شود سال ها درباره این موضوع بحث کرد .

وی با بیان اینکه آب از سرچشمه برای پرسپولیس گل آلود شده است افزود : مسئولان باشگاه و سازمان تربیت بدنی باید این وضع را سامان دهند .

رئیس کمیته فنی و برنامه ریزی باشگاه پرسپولیس تهران با بیان اینکه با حضور سرمربی خارجی در فوتبال ایران مخالف است، به خصوصیات اخلاقی و فرهنگی ایران اشاره و تاکید کرد: وقتی یک مربی خارجی هدایت تیم ملی یا پرسپولیس را برعهده می گیرد نمی تواند با بازیکنان ارتباط برقرار کند و در نخستین گام شکست می خورد چون نمی تواند تیم را هدایت کند حتی اگر بزرگ ترین مربی جهان باشد .

بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس تهران از هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس خواست آرامش را به بازیکنان و اردوی پرسپولیس بازگردانند و وضع کنونی باشگاه پرسپولیس را تغییر دهند .

حسین کلانی با بیان اینکه از سمت خود در باشگاه کنار خواهد رفت گفت : دیگر به عنوان رئیس کمیته فنی باشگاه کار نخواهم کرد ؛ باشگاه پرسپولیس را من به اتفاق چند نفر دیگر به وجود آورده ام و البته هر چه در زندگی به دست آورده ام از این باشگاه و طرفداران آن بوده است و همه زندگی من همین باشگاه است و پرسپولیس مثل بچه من است .

بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس تهران افزود : کسانی که هم اکنون در راس کار هستند این احساس را برای طرفداران پرسپولیس به وجود نیاورند که قرار است پرسپولیس از بین برود ، وقتی تماشاگران در سرما و گرما برای تشویق به استادیوم می آیند اگر وضع کنونی ادامه پیدا کند دیگر به ورزشگاه نخواهند آمد .

بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس تهران با بیان اینکه تنها سرمایه پرسپولیس هواداران آن هستند این باشگاه را از نظر مالی و امکانات بسیار فقیر دانست و گفت : باشگاه پرسپولیس ورزشگاه و یا سرمایه ای ندارد و اگر طرفداران آن هم از بین بروند این باشگاه نابود خواهد شد و دیگر چیزی از این باشگاه باقی نخواهد ماند .

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)