سه شنبه ۸ بهمن (۱۱:۰۲) 

مرجع خبری پرسپولیس : حقیقى: از رقابت با بزرگتر از مارتین رائول هم نمى ترسم

pnnc • آخرین وضعیت پرسپولیس چگونه است؟
– شرایط تیم از هر لحاظ خوب است. تمرینات خوب و منظمى را پشت سر مى گذاریم و خودمان را براى بازى پیام مشهد آماده مى کنیم.

pnnc • وضعیت بدنى خودت چگونه است؟
– خودم هم شرایط خوبى دارم. همراه سایرین تمرین مى کنم و از نظر جسمانى مشکلى ندارم.

pnnc • پس در بازى با پیام هم بازى مى کنى؟
– این موضوع به نظر مربیان بستگى دارد. من نهایت تلاشم را انجام مى دهم تا نظر مربیان را جلب کنم و دیگر همه چیز به آنها بستگى دارد. اگر صلاح بدانند بازى مى کنم وگرنه از روى نیمکت موفقیت تیمم را آرزو مى کنم.

pnnc • به نظر خودت، کدام دروازه بان پرسپولیس در حال حاضر وضعیت بهترى دارد؟
– من نباید در این مورد صحبت کنم. مربیان باید نظر بدهند که چه کسى آماده تر است. با این حال فکر مى کنم من، واعظى و الیاسى هر ۳ شرایط خوبى داریم و تلاش مى کنیم در ترکیب اصلى قرار بگیریم.

pnnc • مارتین رائول، دروازه بان فصل پیش برق هم براى لیگ قهرمانان آسیا با پرسپولیس قرارداد بست. در این خصوص چه نظرى دارى؟
– من این خبر را از شما مى شنوم. نظر خاصى ندارم. امیدوارم بتواند به پرسپولیس کمک کند.

pnnc • از حضور او در پرسپولیس ناراحت نشدى؟
– نه، چرا باید ناراحت شوم؟ کادر فنى تشخیص داده که این بازیکن به جمع ما براى لیگ قهرمانان آسیا اضافه شود و من هم اعتراضى ندارم.

pnnc • فکر نمى کنى با حضور رائول جاى براى تو تنگ شود؟
– اینطور نیست. کادر فنى قطعاً هر کس آماده تر باشد را در ترکیب قرار مى دهد. من از رقابت با دروازه بانى بزرگتر هم نمى ترسم. روى او شناخت زیادى ندارم و این موضوع را به فال نیک مى گیرم.

pnnc • به نظر تو چرا پرسپولیس تاکنون موفق نشده انتظارات هواداران را برآورده کند؟
– معتقدم بدشانسى واقعاً در این فصل گریبان ما را گرفته است. در بسیارى از بازى ها تیم سرتر میدان بوده ایم اما نتیجه خوبى نگرفته ایم. من به هواداران حق مى دهم که ناراحت باشند چرا که آنها از تیم قهرمان فصل پیش انتظار بیشترى دارند. امیدوارم در بازى هاى بعدى با کسب نتایج خوب آنها را نیز خوشحال کنیم.
pnnc • پرسپولیس پتانسیل حضور موفق در ۳ جام را دارد؟

– چرا که نه، ما یکى از قوى ترین کادرهاى فنى فوتبال کشورمان را در اختیار داریم که این موضوع مى تواند کمک زیادى به ما بکند. جدا از این مسأله بازیکنان بزرگى در پرسپولیس هستند که همگى سابقه زیادى دارند. معتقدم ما مى توانیم در رقابت هاى پیش رو نتایج خوبى بگیریم. این کار فقط با تلاش بازیکنان و اعضاى کادر فنى محقق مى شود.

pnnc • پرسپولیس در آسیا با چه هدفى تلاش مى کند؟
– قطعاً براى قهرمانى در آسیا مى جنگیم. فکر مى کنم مى توانیم براى اولین بار پرسپولیس را در آسیا قهرمان کنیم تا هواداران پرشورمان خوشحال شوند. همه بازیکنان همقسم شده ایم که در آینده نتایج خوبى بگیریم تا مردم شاد باشند چرا که تمام هدف ما شاد کردن آنهاست.

pnnc • قبول دارى پرسپولیس در لیگ شانس کمى براى قهرمانى دارد؟
– اصلاً، ما هنوز هم یکى از مدعیان اصلى قهرمانى هستیم. هنوز فرصت زیادى تا پایان فصل باقى مانده و با کسب امتیازات مى توانیم خودمان را بالا بکشیم و آرام آرام به صدر جدول برسیم.

pnnc • علیرضا حقیقى جوان به تیم ملى هم فکر مى کند؟
– آرزویم پوشیدن پیراهن تیم ملى است. فرصت زیادى براى ملى پوش شدن دارم و در حال حاضر تمام هدفم درخشش در پرسپولیس است چرا که با عملکرد خوب در پرسپولیس مى توانم به تیم ملى برسم.


pnnc• به عنوان سؤال آخر، دیدار با پیام مشهد را چگونه مى بینى؟

– پیام با توجه به شرایطش در جدول رده بندى انگیزه بسیارى براى کسب ۳ امتیاز دارد. با این حال ما نیز براى صعود در جدول محکوم به برد هستیم. امیدوارم در این بازى بدشانسى به سراغمان نیاید تا پیام را با قدرت شکست دهیم و ۳ امتیاز دیگر به اندوخته خود بیفزاییم

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)