پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید پاختاکور ازبکستان چاره ای جز تسلیم شدن در برابر پرسپولیس ندارد.

اسماعیل حلالی در گفت وگو با ایسنا، درباره مصاف پرسپولیس در برابر پاختاکور ازبکستان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: به اعتقاد من پاختاکور ازبکستان قدرتمندتر از دو تیم عربستانی بود. البته السد که آن را شکست دادیم هم از پاختاکور قدرتمندتر بود. بنابراین ما می توانیم پاختاکور را شکست بدهیم. تیم های عربستانی در حال حاضر شرایط خوبی ندارند اما به اعتقاد من در حال حاضر الهلال عربستان از دو تیم دیگر عربستانی قدرتمندتر بود که بخاطر کرونا حذف شد. ما باید مثل دیدار برابر السد مقابل پاختاکور هم با تمرکز بالا بازی کنیم و مطمئن باشیم پاختاکور چاره ای جز تسلیم شدن در برابر پرسپولیس ندارد.

وی درباره عملکرد پرسپولیس برابر السد هم گفت: تیم ما در چند بازی گذشته با تمرکز بالا بازی می کند و هر زمانی توپ در اختیار پرسپولیس بود بازیکنان با برنامه توپ را به گردش درآوردند و هر زمانی که توپ در اختیار پرسپولیس نبود باز هم تیم با برنامه بازی می کرد تا توپ را بگیرد. در بازی های گذشته اشتباهات کمی داشتیم و در برابر السد هم تیم واقعا بسیار خوب بازی کرد. بازیکنان ما از روحیه بسیار خوبی برخوردار هستند و برای بردن بازی می کنند. باید بپذیریم که کادر فنی تا به حال بسیار خوب تیم را هدایت کرده و با وجود اضافه شدن چند بازیکن جدید، تیم را به خوبی هماهنگ کرده است.

حلالی در ادامه درباره عملکرد عیسی آل کثیر هم گفت: او یک مهاجم بسیار خوب است که راه گلزنی را بلد است. تا بحال هم به پرسپولیس بسیار کمک کرده است. من فقط امیدوارم او راهش را گم نکند و سعی کند به دور از حواشی فقط به مسائل فنی فکر کند. مطمئن هستم که آل کثیر در بازی های آینده پرسپولیس هم می تواند موقعیت های گل به دست بیاورد و گلزنی کند.

وی ادامه داد: کل مجموعه تیم از نظر بدنی تحت فشار است چون بازی ها با فاصله کمی برگزار می شود و فرصت استراحت نیست. در این میان نقش کادر فنی بسیار اهمیت دارد که بتواند تیم را به بازی بعد برساند. باید بپذیریم در این راه گل محمدی و کادر فنی اش بسیار خوب عمل کرده اند و تیم هر زمانی که بازی می کند شادابی لازم را دارد.