مرجع خبری پرسپولیس : در شرایطى که پرسپولیسى ها عازم کیش شده اند تا اردوى تدارکاتى خود را در این جزیره برگزار نمایند، غیر از علیرضا حقیقى و محمد نورى که به خاطر همراهى با تیم ملى بزرگسالان از سفر با سرخ پوشان بازمانده اند حمید على عسکرى نیز در اردوى تیم ملى امید حضور یافته تا او نیز به جمع غایبان ارتش سرخ در کیش اضافه شود.


• از وضعیت و آخرین شرایط تیم ملى امید چه خبر؟
– خبر خاصى نیست جز اینکه از پنجشنبه خودمان را به کادر فنى معرفى کرده ایم تا در تورنمنت چند جانبه ویتنام حاضر شویم.


• برگزارى چنین اردوهایى را تا چه اندازه براى تیم ملى امید مفید مى دانى؟

 

– مسلماً هر تیمى براى قرار گرفتن در بهترین وضعیت و شناسایى ضعف و قوتش باید در مستطیل سبز و بازى هاى تدارکاتى و دوستانه مورد ارزیابى قرار بگیرد. تیم ملى امید هم از این قاعده مستثنى نیست. به هر حال هر چقدر بازى هاى تدارکاتى مان پربارتر باشد تیم به هماهنگى و انسجام بهترى براى حضور در بازى هاى رسمى دست پیدا خواهد کرد.

 

• برنامه بعدى تان چیست؟
– فکر مى کنم حدود ۱۰ تا ۱۵ روز در ویتنام باشیم بعد از آن هم قرار است چند بازى دوستانه در تهران برگزار کنیم تا کم کم براى اعزام به مسابقات گوانگجو آماده شویم.

 

• به نظر مى رسد به آینده این تیم (تیم ملى امید) خیلى خوشبین هستى؟
– صددرصد. ببینید ما از مدتها قبل هدف گذارى هاى ویژه اى براى حضور موفق در گوانگجو داشته ایم که امیدواریم به آن دست پیدا کنیم.

 

• از المپیک و حضور موفق در آن صحبت کردى، به آن هم فکر مى کنى؟
– بله، به نظر من رسیدن به این هدف براى ما غیر ممکن و دور از دسترس نیست. کارمان سخت است اما محال نیست.

 

• علاوه بر تو، در حال حاضر علیرضا حقیقى و محمد نورى هم در اردوى پرسپولیس نیستند، فکر نمى کنى این مساله در هماهنگى مان پس از پایان اردو، تاثیر منفى بگذارد؟
– ان شاءالله که این مساله پیش نمى آید. حالا که ما نماینده هاى پرسپولیس در تیم ملى هستیم باید تلاش کنیم در هر ۲ جبهه توانایى هایمان را نشان دهیم.

 

• با توجه به شرایطى که در ۳ هفته پایانى براى پرسپولیس رقم خورد، شروع پرسپولیس را در ادامه لیگ چطور پیش بینى مى کنى؟
– خودتان شاهد بودید ما حداقل در
۲ بازى آخریمان اسیر اتفاقات فوتبال شدیم و عدالت در مورد ما به اجرا در نیامد. در مجموع نباید به خاطر این نتایج، آینده پرسپولیس را تیره و تار دید. دل من روشن است که با شروع فصل و پس از پیروزى مقابل ملوان در دربى هم نتیجه خوبى خواهیم گرفت.

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)