پرسپولیس نیوز: دیدار تیم‌های پرسپولیس و نود ارومیه در حالی به اتمام رسید که کمال کامیابی‌نیا دوباره دچار مصدومیت شد.

تیم‌های پرسپولیس و نود ارومیه امشب (پنجشنبه) در چارچوب مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با نتیجه یک بر صفر به سود شاگردان برانکو به پایان رسید.

حواشی نیمه دوم این دیدار به شرح زیر است:

– نیمه دوم این دیدار همانند نیمه نخست آرام پیگیری می‌شد با این حال حدود دقیقه ۵۵ بازیکنان تیم نود ارومیه روی یک ضد حمله با رادوشوویچ در موقعیت تک به تک قرار گرفتند اما در پشت محوطه جریمه با خطای محمد انصاری سرنگون شد تا تیم ارومیه‌ای نتواند کاری از پیش ببرد. در این صحنه بازیکنان تیم نود اعتقاد داشتند که داور بازی باید نقطه پنالتی را نشان دهد و کارت قرمز به محمد انصاری بدهد.

در ادامه محمد انصاری ۵۹ پرسپولیس با شوتی محکم از فاصله حدود ۲۵ متری که در میانه راه هم به مدافع نود برخورد کرد، توانست گل نخست بازی را به ثمر برساند. او پس از به ثمر رساندن گل پیراهنش را بالا زد و تصویر یکی از شهدای حرم را نشان داد.

– پس از گل بازی آرام پیگیری می‌شد اما روی یک صحنه که برخورد چندانی هم صورت نگرفت، کتف کمال کامیابی نیا دوباره دچار مشکل شد تا او از زمین بازی خارج شود. او پس از خروج از زمین بازی به رختکن رفت و سپس با آمبولانس به بیمارستان منتقل شد. باتوجه به تصاویر احتمال کتف او دوباره در رفته باشد.

– در دقیقه ۸۳ بازی مسئول کانون هواداران پرسپولیس به سمت تماشاگران نود ارومیه رفت تا به آن‌ها خوش‌آمد گویی کند اما تماشاگران تیم ارومیه استقبال خوبی از او نکردند تا درگیری لفظی کوتاهی بین تماشاگران دو تیم به وجود بیاید.

– در دقیقه ۸۸ محسن ربیع خواه به جای گادوین منشا به زمین آمد که در این لحظه تماشاگران پرسپولیس به شد او را تشویق کردند.

– زمانی که بازی رو به پایان بود، اوسیانو کروز و مارکار آقاجانیان، دستیاران کی‌روش تصمیم به ترک ورزشگاه گرفتند که در لحظه خروج با اعتراض چند تن از تماشاگران پرسپولیس روبرو شدند.
همچنین در این بازی یکی از دستیاران کرانچار هم از نزدیک بازی پرسپولیس و نود ارومیه را تماشا کرد.

-پس از پایان بازی معدود تماشاگران نود ارومیه که خودشان را به ورزشگاه آزادی رسانده بودند، به شدت تیمشان را تشویق کردند تا بازیکنان این تیم به سمت آن‌‌ها بیایند و از تماشاگرانشان تشکر کنند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)