جمعه ۱۴ فروردین (۱۸:۰۵

مرجع خبری پرسپولیس: دیدار تیم های صبای قم و پرسپولیس با نتیجه ۲ بر صفر به سود صبا به پایان رسید تا سرخپوشان سال ۸۸ را با شکست آغاز کنند. این بازی در حضور بیش از ۱۵ هزار تماشاگر در ورزشگاه یادگار امام  قم برگزار شد که بسیاری از آنان را هواداران تیم پرسپولیس تشکیل می دانند. حواشی این مسابقه را مرور می کنیم:

 بیش از ۱۵ هزار نفر برای تماشای این دیدار در ورزشگاه یادگار امام حضور یافتند که حدودا ۸ هزارنفر آنها طرفدار تیم پرسپولیس بودند. سایر تماشاگران را هم طرفدار تیم های صبای قم و استقلال تهران تشکیل داده بودند.

هواداران پرسپولیس حاضر در ورزشگاه یادگار امام بعد از اینکه این تیم گل دوم را دریافت کرد با تشویق محسن خلیلی خواهان حضور او در میدان شدند و سرانجام خلیلی از ابتدای نیمه دوم وارد میدان شد.

قبل از شروع بازی فیروز کریمی و شیث رضایی با نیمکت نشینان پرسپولیس به خوش و بش پرداختند. از میان پرسپولیسی ها نیز مجتبی شیری به سمت نیمکت صبایی ها رفت.

حرکات نمایشی علیرضا حقیقی پس از کنترل توپ در دقیقه ۱۶ مسابقه باعث تشویق وی توسط هواداران پرسپولیس شد.

قبل از ضربه پنالتی صبا، عابدزاده؛ علیرضا حقیقی را به کنار خط فرا خواند و توصیه های لازم را به این دروازه بان گوشزد کرد.  بعد از  گل تیم صبا از روی نقطه پنالتی هواداران پرسپولیس برای دقایقی علیه داور شعار دادند.

ادامه ی حواشی در ادامه ی مطلب…

پس از گل دوم تیم صبا روی آشفتگی خط دفاعی پرسپولیس، کریم باقری به شدت از این صحنه عصبانی شده و بر سر مدافعان پرسپولیس از جمله حیدری و رحمان رضایی فریاد کشید.
 

* غیبت علی کریمی باعث تعجب تماشاگران طرفدار پرسپولیس شده بود، ضمن اینکه خبرنگاران هم از اینکه نام وی حتی در بین نفرات نیمکت نشین قرار نداشت، تعجب کردند. کریمی به علت غیبت در تمرینات اخیر تیم پرسپولیس از سوی نلو وینگادا سرمربی این تیم از فهرست ۱۸نفره تیم پرسپولیس خارج شده بود.

* پس از اشتباهات ابتدای مسابقه مدافعان تیم فوتبال صبای قم، خصوصا شیث رضایی، فیروز کریمی بلافاصله مرتضی کاشی را برای گرم کردن به پشت دروازه فرستاد تا درصورت تکرار این اشتباهات تعویض زودهنگامی انجام دهد.


* خطای کریم باقری کاپیتان پرسپولیس روی محسن بیات نیا با دخالت بی مورد امیرحسین فشنگچی همراه و در نهایت درگیری کوتاهی بین این دو بازیکن پیش آمد که با دخالت بازیکنان دو تیم برطرف شد.

* در حالیکه ۱۵ دقیقه به پایان زمان مسابقه باقیمانده بود، تماشاگران خصوصا هواداران پرسپولیس آرام آرام ورزشگاه را ترک کردند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)