مرجع خبری پرسپولیس :  مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خداداد عزیزی با هوش و درایتی که دارد تنها نقطه قوت استقلال اهواز به شمار می‌رود.

سپهر حیدری عنوان کرد: چون بازی اول بسیار خوب و حرفه‌ای عمل کردیم انتظارات از پرسپولیس بالا رفته است. اگر قبل از فصل چند بازی تدارکاتی برگزار می‌کردیم قطعا می‌توانستیم برتری خود را برابر مس حفظ کنیم. ترکیبی که مقابل مس کرمان قرار گرفت تنها یک نیمه در دیدار تدارکاتی برابر پیکان کنار یکدیگر به میدان رفت و بسیار مشکل است که یک تیم فقط با ۴۵ دقیقه با هم هماهنگی شود.
وی درباره بازی برابر استقلال اهواز یادآور شد: با توجه به زیرکی و باهوشی فوتبالی به نظر من تنها نقطه قوت استقلال اهواز در دیدار برابر ما فقط خداداد عزیزی است. قطعا او شناخت کافی از پرسپولیس دارد و می‌خواهد در تهران نتیجه خوبی بگیرد اما ما هم با توجه به تمریناتی که داشته‌ایم برای ۳ امتیاز به میدان می‌رویم.
حیدری ادامه داد: پرسپولیس مشکل بزرگی نیز دارد که نبود هواداران در بازی مقابل استقلال اهواز است اما من به هواداران قول می‌دهم که از پای تلویزیون ۹۰ دقیقه فوتبال زیبا را ببینند و از یک برد شیرین لذت ببرند.
مدافع پرسپولیس در خصوص وضعیت خودش گفت: خدا را شکر در وضعیت خوبی قرار دارم و از لحاظ روحی و روانی آماده حضور در زمینه بازی هستم. به دلیل اینکه در اردوی ترکیه دیرتر از سایرین به بازیکنان اضافه شدم عبدی به من گفت که در بازی اول از من استفاده نمی‌کنند. سعی می‌کنم در دیدارهای بعدی به عنوان بازیکن ثابت به میدان بروم.
پرسپولیس در دومین دیدار لیگ برتر روز جمعه میزبان استقلال اهواز است.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)