پیشکسوت پرسپولیس بر این باور است برای نهایی شدن خصوصی سازی این باشگاه عزم ویژه‌ای نیاز است.

سپهر حیدری، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس، با اشاره به نشست هم اندیشی برای پیشکسوتان پرسپولیس به منظور خصوصی سازی این باشگاه اظهار داشت: مراسم خوبی با حضور مسئولان سازمان خصوصی سازی و پیشکسوتان برگزار شد ولی واقعیت این است این پروژه زمان بر و پیچیده خواهد بود و برای تحقق آن عزم ویژه ای نیاز است.

وی افزود: از زمانی که کم سن بودیم بحث خصوصی سازی دو باشگاه مطرح بود اما تا به امروز این موضوع رنگ واقعیت به خود نگرفته است. البته به حسن نیت مسئولان در این زمینه امیدوار هستیم و آرزو می کنیم این اتفاق مهم بالاخره عملی شود. در بحث واگذاری و درصدی که فعلا برای مردم و پیشکسوتان در نظر گرفته شده زیاد نیست و با واگذاری ۱۰-۱۵ درصد از سهام نمی توان گفت مالکیت باشگاه خصوصی شده است. با همه این صحبت ها امیدوارم که طلسم این موضوع این بار شکسته شود و پرسپولیس بتواند با خصوصی سازی به شرایط ایده آلی دست پیدا کند.

مدافع اسبق پرسپولیس در مورد وضعیت سرخ‌ها تصریح کرد: پرسپولیس امسال با مشکلات زیادی روبرو بود. امسال این تیم را با طناب بستند و داخل رینگ انداختند. از بحث پنجره های بسته گرفته تا فراری دادن ستاره ها و بلاتکلیفی مدیریتی. این اتفاقات کمی پرسپولیس را دچار افت کرد اما با این اوصاف اگر فقط عدالت برقرار شود، پرسپولیس امسال بازهم قهرمان می شود.

حیدری با تاکید بر اینکه پرسپولیس مدافعان خوبی دارد در مورد شرایط ساختار دفاعی این تیم در فصل جاری به برنا گفت: در مقایسه با فصل های قبل پرسپولیس دو مدافع میانی اصلی اش را همراه بازیکن موثری مثل احمد نوراللهی را از دست داد که این موضوع کار هماهنگی را برای این تیم سخت کرد. با این وجود مدافعان با کیفیتی را در پرسپولیس داریم و می توانیم بهترین نتایج را با عملکرد خوب آنها رقم بزنیم. بارها گفته ام و بازهم تاکید می کنم پرسپولیس امسال یک هفته مانده به پایان لیگ قهرمانی اش مسجل می شود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)