پرسپولیس نیوز: رسیدگی به پرونده شکایت‌های مالی و انضباطی در کمیته‌های قضایی فیفا سرعت گرفته و در زمان کوتاه‌تری باشگاه‌های بدهکار ملزم به پرداخت بدهی‌های خود خواهند شد.

پایگاه خبری الریاضیه عربستان در گزارشی نوشت: به گفته برخی منابع خاص در کمیته‌های قضایی فیفا با وجود تعطیلی رویدادهای ورزشی در جهان این کمیته‌ها به صورت غیرحضوری و با سرعت بیشتری احکام مرتبط با پرونده‌های انضباطی و مالی باشگاه‌ها، بازیکنان و مربیان را بررسی و صادر می‌کنند.

در واقع شرایط ویژه حاصل از بحران کرونا موجب تسریع در رسیدگی به پرونده‌ها شده و باعث می‌شود احکام مربوطه زودتر صادر شود و باشگاه‌ها در زمان کوتاه‌تری ملزم به پرداخت بدهی‌های خود خواهند شد.

علی عباس وکیل تونسی فوتبال نیز در گفت‌وگو با الریاضیه در این خصوص می‌گوید: بحران کرونا کمیته‌های مختلف فیفا را مجبور به دورکاری کرده که این مسئله باعث می‌شود رسیدگی به پرونده‌ها سرعت بگیرد و در بیشترین زمان هر پرونده ۳ تا ۴ ماه به نتیجه می‌رسد که این اتفاق مثبتی برای زیان دیدگان و البته برخلاف آن به ضرر طرف مقابل است چرا که باعث می‌شود عملیات بازپرداخت بدهی‌ها سرعت بگیرد

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)