مرجع خبری پرسپولیس : مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس آخرین وضعیت جذب بازیکنان جدید را اعلام کرد.

عباس علیپور در خصوص آخرین وضعیت جذب بازیکنان جدید پرسپولیس اظهار داشت: با مهرزاد معدنچی مذاکراتی داشته‌ایم و با علی دایی صحبت‌هایی شده و قرار است او نظر خود را تا روز شنبه به حبیب کاشانی اعلام کند تا برای جذب این بازیکن تصمیم نهایی را بگیریم. دایی در حال ارزیابی بازیکنان پرسپولیس است تا نظر قطعی خود را اعلام کند.

وی افزود: با میثاق معمارزاده حرف‌هایی زده‌ایم و مقداری پول بابت بدهی گذشته‌اش مابین او و کاشانی رد و بدل شده است. وضعیت معمارزاده و محسن خلیلی تا روز یکشنبه مشخص می‌شود. البته در این موضوع نیز علی دایی باید طی جلسه و مذاکره‌‌ای با کاشانی نظر قطعی خود را اعلام کند.

 

وی در خصوص جذب بازیکنان خارجی گفت:

در رسانه‌ها خواندم که بازیکنان برزیلی و یا سایر کشورها با ما صحبت‌هایی کردند که من این موضوع را تکذیب می‌کنم چون هیچ مذاکره‌ای نداشتیم. با توجه به اینکه دایی باید درباره بازیکنان خارجی به ما پیشنهاد بدهد تا به امروز این اتفاق نیفتاده و منتظر هستیم که او پیشنهادات خود را برای جذب بازیکنان اعلام کند.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: با توجه به هماهنگی‌هایی که شده به احتمال ۹۹ درصد تا روز چهارشنبه لیست پرسپولیس برای فصل جدید بسته خواهد شد. در مورد بازیکنان مازادی که در تمرین پرسپولیس حضور پیدا کردند قرار است علی دایی پس از اردوی اردبیل نظر خود را اعلام کند. اگر تیمی خواهان این بازیکنان است، قطعا با ما وارد مذاکره خواهد شد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)