مرجع خبری پرسپولیس : پرسپولیس در بازى اول خود مقابل مس با نفراتى به میدان رفت که به نظر مى رسید بازیکنان ذخیره این تیم باشند. جالب است که پرسپولیس با همین نفرات نتیجه بدى در اولین بازى کسب نکرد. بعد از این دیدار به سراغ محسن خلیلى رفتیم که در بازى حضور نداشت. گفت وگو با وى را بخوانید:
•پرسپولیس مقابل مس متوقف شد اما کسى آنچنان از عملکرد سرخپوشان ناراحت نبود. تو بازى را چطور دیدى؟
– راستش را بخواهید نتوانستم نیمه اول بازى را ببینم اما آنچه از بازى دیدم متوجه شدم این تیم به خاطر تغییرات بسیار زیادى که داشته هنوز ناهماهنگ است. ضمن اینکه از دقیقه ۶۰ ۷۰، به بعد تیم تمرکز لازم را نداشت و همین مسأله باعث شد بازى ۳ بر ۲ برده را با نتیجه ۳ بر ۳ عوض کنیم.


تو یک مهاجمى آیا عملکرد خط حمله را مثبت دیدى؟
در زدن ضربات آخر خوب عمل کردیم. ما به گل رسیدیم چون مهاجمانمان هوشیار و خلاق بودند. هادى نوروزى روى خلاقیت خودش ۲ بار گل زد اما یک فوروارد همیشه نمى تواند از خلاقیتش استفاده کند و نیاز به موقعیت هاى بیشترى دارد که سایرین برایش فراهم مى کنند. اگر عملکرد خطوط هماهنگ مى بود قطعاً موقعیت هاى گلزنى بیشتر مى شد و مهاجمان ما هم با به کارگیرى خلاقیت خود گل هاى بیشترى براى پرسپولیس به ثمر مى رساندند.


مى گویند به خاطر عدم حضورت در بازى ناراحت شده اى؟
نه، این طور نیست. من به خاطر اینکه دیرتر از سایرین با پرسپولیس قرارداد بستم به همین خاطر دیر به تمرینات رسیدم. بنابراین باید بیشتر تمرین مى کردم تا موقعیت بازى به من برسد. انشاءالله در بازى هاى بعدى با آمادگى کامل در خدمت تیم خواهم بود. زیاد به حرف هاى مطرح شده توجه نکنید.
این هفته باید به مصاف استقلال اهواز بروید. از حریف شناختى دارید؟


اتفاقاً باید بگویم استقلال اهواز یک تیم کاملاً شناخته شده است. این تیم هم تغییرات زیادى داشته و باید وضعیت آن را در داخل مسابقه سنجید. البته یک بدشانسى هم در این بازى نصیب ما شده است. متأسفانه در این بازى ازحمایت هواداران تیم برخوردار نیستیم و بازى در آزادى سوت و کور واقعاً سخت است. اى کاش فرصتى پیش مى آمد تا هواداران دوباره به ورزشگاه بیایند و اجازه پیدا کنند به حمایت از تیم محبوب خود بپردازند. همه دیدند که از جذابیت بازى استقلال و سپاهان بدون حضور هوادار چقدر کاسته شده بود.
در این بازى به میدان خواهى رفت؟
فکر مى کنم به شرایط ایده آل خودم دست پیدا کرده ام. دیگر همه چیز به رأى و نظر کادرفنى پرسپولیس بستگى دارد.
ظاهراً باید منتظر ایجاد تغییرات تازه در ترکیب باشیم. با این وضعیت مى توانید به سرعت به هماهنگى لازم دست پیدا کنید؟
باید این کار را در بازى هاى دوستانه و تدارکاتى قبل از مسابقات انجام مى دادیم که متأسفانه انجام شده است. حالا مجبوریم در همین بازى ها به ترکیب اصلى برسیم و هماهنگى لازم را ایجاد کنیم

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)