پرسپولیس نیوز: سرپرست تیم پرسپولیس درباره آخرین وضعیت این تیم در آستانه آغاز لیگ برتر توضیح داد.

محسن خلیلی، سرپرست پرسپولیس در حاشیه تمرین امروز (یکشنبه) این تیم اظهار کرد: شرایط تیم ایده‌ال است و بازی‌های تدارکاتی زیادی را برای تیم در نظر گرفتیم. متاسفانه باتوجه به شرایط آب‌وهوایی ترکیه و برخلاف قول‌هایی که به ما داده شده بود، نتوانستیم بازی‌های تدراکاتی‌مان را برگزار کنیم و به همین دلیل مجبور شدیم با خودمان بازی کنیم. با این حال پس از بازگشت به ایران تمام بازی‌هایی که کالدرون مدنظر داشت را فراهم کردیم. خدا را شکر او هم راضی است و شرایط روحی‌ و روانی تیم خوب است. بعد از قرعه‌کشی لیگ برتر، من صحبت کردم و گفتم که نمی‌توان اسم قرعه‌کشی خوب یا بد روی قرعه‌کشی گذاشت و تیم‌های بزرگ باید آمادگی هر شرایطی را داشته باشند. کالدرون مشتاق آغاز لیگ است و تیم آماده حضور در لیگ برتر است.

او درباره حکم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره دیدار پرسپولیس و سپاهان که دیروز (شنبه) یک ماه پس از انتشار حکم اعلام شد که احکام انضباطی درباره این بازی تعلیقی است، توضیح داد: از روز اول من هم گفتم که به این حکم اعتراض می‌کنیم و بخش حقوقی باشگاه هم پیگیر این کار شدند. می‌دانید که پیگیری کارهای حقوقی زیرنظر آقای ذاکر است. این حکم از ابتدا تعلیقی بود و اعتراض ما به اصل ماجرا بود. همانطور که آقای ذاکر گفتند، خیال هواداران از حضور در ورزشگاه راحت باشد.

سرپرست پرسپولیس درباره تاریخ آغاز لیگ برتر گفت: برنامه‌ریزی ما هفتگی است و کالدرون هم از این قضیه که نمی‌توانیم برنامه‌مان را با تاریخ آغاز لیگ برتر تطبیق دهیم، ناراحت است. او از اعلام تاریخ‌های مختلف برای آغاز لیگ کلافه شده است. این روند خسته کننده شده است و روی اعصاب و روان بازیکنان فوتبال هم تاثیرگذار است. امیدوارم زودتر مسابقات لیگ برتر آغاز شود. ما به گفتن‌ها توجه نمی‌کنیم و باید رسمی و کتبی به ما اعلام کنند که لیگ چه تاریخی آغاز می‌شود.

خلیلی درباره حضور بیرانوند در بوشهر، توضیح داد: یک اتفاقی در بوشهر برای بیرانوند رخ داد که یک دلخوری بین او و نیروهای انتظامی رخ داد. با هماهنگی‌هایی که انجام شد، حسین ماهینی که اهل همان شهر است و سید جلال حسینی، کاپیتان تیم به همراه بیرانوند به بوشهر رفتند و در جلسه‌ای که با نیروی انتظامی داشتند، کدورت‌ها برطرف شد. البته این کار با هماهنگی کالدرون انجام شد و این بازیکنان فردا در تمرین پرسپولیس حضور خواهند داشت.

او درباره اتفاقات بازی با نساجی و اخراج دو نفر در آن بازی بیان کرد: این اتفاق عجیب نیست. بازی‌های دوستانه برای فوتبالیست‌ها به خاطر این که بحث جرایم مطرح نیست، فیزیکی‌تر دنبال می‌شود و به همین خاطر دو بازیکن اخراج شدند و مشکلی هم وجود نداشت.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)