مدافع تیم فوتبال پرسپولیس مدعی شد یکی از باشگاه‌ها برای عقد قرارداد با بازیکن مدنظر این باشگاه پنج میلیارد تومان بیشتر داده است.

شجاع خلیل‌زاده در گفت‌وگو با سایت باشگاه پرسپولیس، درباره آغاز دوباره تمرینات پرسپولیس بعد از چهار روز تعطیلی گفت: ما فصل سختی را پشت سر گذاشتیم، اما در نهایت در لیگ برتر توانستیم قهرمان شویم. هر چند که در جام حذفی بدشانس بودیم و شرمنده هواداران شدیم، اما از روز گذشته برای رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا استارت زدیم و امیدوارم بهترین نتایج را بگیریم تا دوباره پرچم پرسپولیس را بالا ببریم.

وی در مورد تقویت رقبای پرسپولیس در لیگ قهرمانان و شرایط سختی که در این بازی‌ها وجود دارد، افزود: الان همه تیم‌ها در حال تقویت خود هستند تا پرقدرت‌تر از قبل باشند. در پرسپولیس اما شرایط متفاوت است و هنوز مشخص نیست کدام بازیکنان می‌مانند و چه کسانی جدا خواهند شد. شرایط به گونه‌ای است که شاید بعد از لیگ قهرمانان آسیا باز هم برخی از بازیکنان از تیم جدا شوند. به‌هرحال بازیکنان باید به آینده خود فکر کنند و من برای هر بازیکنی که از پرسپولیس می‌رود، آرزوی موفقیت می‌کنم. شاید از این حرف من برخی از هواداران ناراحت شوند، اما مهدی ترابی علاوه بر فوتبال باید به زندگی شخصی خودش هم فکر کند. آن عزیزانی که از رفتار بازیکنان گلایه می‌کنند بهتر است خود را جای آنها بگذارند.

خلیل‌زاده تصریح کرد: الان می‌بینیم که خیلی از تیم‌ها به راحتی با بازیکنان خود تسویه می‌کنند و حتی بازیکن جدید هم می‌گیرند، اما انگار مشکلات مالی فقط در پرسپولیس وجود دارد. بهتر است کسانی که از بازیکنان انتقاد می‌کنند خودشان را جای بازیکنان بگذارند. الان امثال مجتبی محرمی کجا هستند؟ نباید برخی از هواداران این‌طور به مهدی ترابی انتقاد کنند. متأسفانه از دیروز دیدم برخی از سایت‌ها نوشتند که بازیکنان پرسپولیس فلان قدر پول گرفتند، اما این‌طور نیست. برخی از بازیکنان به‌هرحال در قرارداد خود بندهایی دارند که می‌توانند با استناد به آن بندها برای آینده خود تصمیم بگیرند. ما بازیکنان برای پرسپولیس از جان مایه می‌گذاریم و اصلاً قصد نداریم خدای نا کرده باشگاه دچار چالش شود. این را هم بگویم که ما وضعیت اقتصادی مردم و جامعه را در این روزها درک می‌کنیم و خود ما هم از این مردم هستیم. بازیکنان پرسپولیس پولکی نیستند و موفقیت تیم برای آنها خیلی واجب‌تر است.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس افزود: با افزایش قیمت ارز، پولی که بازیکنان فوتبال در ایران می‌گیرند به زحمت ۲۰۰ هزار دلار می‌شود. در همین شرایط بازیکنی مثل علی علیپور که آقای گل ایران شده و در همه بازی‌ها زحمت می‌کشد یک میلیارد می‌گیرد، اما برخی از بازیکنان بی‌کیفیت خارجی برای یک بازی سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان می‌گیرند یا حتی برای چهار بازی ۴۵۰ هزار دلار! وضعیت واقعاً سخت شده است. پرسپولیس به بازیکنی پیشنهاد سه میلیاردی می‌دهد، اما همین بازیکن با هشت میلیارد به یک تیم دیگر می‌رود! باور کنید بازیکنان پرسپولیس به عشق پیراهنی که به تن دارند بازی می‌کنند، اما در این وضعیت اگر بازیکنی هم جدا می‌شود نباید به او انتقاد کرد. همه بازیکنان به پرسپولیس می‌آیند و می‌روند و این وسط فقط پرسپولیس مهم است که همیشه ماندگار خواهد بود. هواداران بدانند که اگر هر باشگاه خارجی ۳۰۰ هزار دلار هم به بازیکنی بدهد رقمی در حدود ۱۰ میلیارد تومان می‌شود، اما بهترین بازیکن ما در لیگ آیا چنین رقمی می‌گیرد؟! ما بازیکنان پرسپولیس از شرایط حاکم بر وضعیت اقتصادی مردم آگاه هستیم، چون میان همین مردم زندگی می‌کنیم، اما هیچ‌گاه هم علیه باشگاه موضع نگرفتیم. با این همه برای ما سؤال است که چرا همه باشگاه‌ها می‌توانند خودشان را تقویت کرده و با پول‌های زیاد بازیکن جدید بگیرند، اما پرسپولیس مشکلات خاص خودش را دارد؟

وی افزود: پرسپولیس بازی‌های سختی در آسیا دارد و باید تقویت شود. البته رقبای ما در حال تقویت شدن هستند. ما می‌دانیم که هواداران با پرسپولیس زندگی می‌کنند و همه تلاش ما هم برای خوشحالی این عزیزان است. ما پیش از این با پنجره بسته تا فینال آسیا رفتیم و باز هم تلاش می‌کنیم تا بهترین اتفاقات را در بازی‌های آینده رقم بزنیم.

خلیل‌زاده در پاسخ به این سؤال که «با شرایط فعلی چقدر شانس صعود برای پرسپولیس در آسیا قائل هستی؟»، تصریح کرد: دو بازی رودررو از التعاون را باید ببریم تا برای دو بازی بعدی با انگیزه بالایی به زمین برویم. قطعاً می‌توانیم این کار را انجام دهیم و مثل همیشه هواداران پرسپولیس را سربلند خواهیم کرد.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: در شرایط حساس و سختی به سر می‌بریم. باید از کادر فنی به صورت قاطع حمایت شود، چرا که آنها می‌توانند کارهای بزرگی انجام دهند. پرسپولیس واقعا تنهاست، اما دل میلیون‌ها عاشق برای این تیم می‌تپد. واقعاً بازیکنان پرسپولیس نباید مشکلات زیادی داشته باشند که در زمین بازی به فکر حل مشکلات خود باشند. باور کنید قرارداد من با پرسپولیس ۸۰ هزار دلار است، اما هیچ وقت برای این تیم ناز نکردم و با افتخار پیراهن پرسپولیس را پوشیدم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)