پرسپولیس نیوز: مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دلتنگ هواداران هستم و امیدوارم هر چه زودتر این اوضاع تمام شود و ما بتوانیم مسابقات فوتبال را آغاز کنیم.

شجاع خلیل‌زاده در خصوص بلاتکلیفی به وجود آمده برای آغاز مجدد لیگ برتر افزود: به هر حال به دلیل شرایطی که بخاطر شیوع کرونا پیش آمده، لیگ برتر هم با وقفه همراه شده اما امیدوارم که هر چه زودتر مسابقات لیگ برتر آعاز شود. واقعا دلتنگ هواداران و بازی هستیم و امیدوارم که هر چه زودتر این روزها تمام شود.

وی ادامه داد: من این روزها در خانه تمریناتم را انجام می‌دهم و سعی می‌کنم با برنامه‌هایی که مربیان داده‌اند در فرم بدنی خوبی باشم. امیدوارم که تمرینات به زودی آغاز شود تا در کنار هم برای موفقیت پرسپولیس تلاش کنیم.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در مورد شرایط فعلی این باشگاه هم خاطرنشان کرد: ما از مسوولان باشگاه حمایت می‌کنیم و همیشه در همه سال‌هایی که در پرسپولیس بودیم از مدیران باشگاه حمایت کردیم. الان هم از مدیران باشگاه حمایت می‌کنیم و بعد از این هم هر کسی مدیرعامل پرسپولیس شود وظیفه داریم که از او حمایت کنیم. در حال حاضر هم مسئولان باشگاه تلاش می‌کنند و امیدوارم هواداران هم از مسوولان پرسپولیس حمایت کنند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)