محسن خلیلی اظهار داشت: از ابتدای فصل تا به‌ حال شاهد قدرت نمایی پرسپولیس در لیگ داخلی و آسیا بودیم. تیمی که به شخصیت بالایی رسیده و توانسته بهترین شرایط را برای خود بسازد.

پیشکسوت پرسپولیس در گفت‌وگو با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، افزود: شاید هر تیم دیگری غیر از پرسپولیس بود، این همه فشار را تاب نمی‌آورد؛ از اواسط فصل تا به حال، پرسپولیس در هر بازی خود با یک بحران واقعی مواجه می‌شود اما این تیم با هدایت یحیی گل‌‎محمدی و ایثاری که بازیکنان نشان می‌دهند، همین حالا جزو بالانشین‌های جدول است و بدون تردید شانس اول قهرمانی را در اختیار دارد. من معتقدم پرسپولیس می‌تواند در این فصل نیز مثل چهار فصل گذشته قهرمان لیگ شود چون هیچ تیمی انگیزه‌های پرسپولیس و شجاعت و جسارت بازیکنانش را ندارد. همچنین با احترام به مربیان سایر تیم‌ها می‌گویم؛ یحیی گل‌محمدی و همکارانش قوی‌ترین کادر فنی را تشکیل می‌دهند و این موضوع می‌تواند برای باشگاه پرسپولیس یک امتیاز مثبت تلقی شود.

پیشکسوت خوشنام پرسپولیس ادامه داد: در حال حاضر، بدهی‌های انباشته از گذشته که با سوءمدیریت برخی مدیران قبلی برای جعفر سمیعی به ارث گذاشته شده، مهم‌ترین چالش و دردسر باشگاه به حساب می‌آید. با چشمان خود می‌بینم مدیران فعلی در تلاش هستند تا بهترین شرایط مالی را رقم بزنند. تقریبا هفته‌ای یک یا دو بار با مدیران باشگاه در تماس هستم و از مشکلات پرسپولیس آگاهم؛ از این نظر می‌گویم که تمام این معضلات و بحران‌های مالی را درک می‌کنم. امیدوارم اتفاقات مثبتی در ادامه فصل برای حل مشکلات رخ دهد. مدیریت باشگاه پرسپولیس با عملکرد خوب و مثبت خود جلوی بسیاری از سودجویی‌ها را گرفته ولی همچنان بدهی‌های گذشته مانع حرکت سریع مدیریت باشگاه است که امیدواریم این مشکلات هرچه زودتر حل شود.

مهاجم پیشین سرخپوشان و در مورد عملکرد تیم ملی هم گفت: در تاریخ فوتبال ایران، هر زمانی که پرسپولیس قدرتمند بوده، تیم ملی فوتبال کشورمان هم قدرت مضاعفی داشته و توانسته بهترین نتایج را بگیرد. شاید خیلی‌ها منتظر شکست تیم ملی مقابل بحرین بودند ولی دیدیم که شجاعت بازیکنان این اجازه را نداد. پرسپولیس خود را حامی تیم ملی می‌داند و موافقت با حضور شش یا هفت بازیکن به همراه کریم باقری در اردوی تیم ملی، بار دیگر این اتحاد و همدلی را به نمایش گذاشت. باید تمام ارکان و اعضای جامعه بزرگ فوتبال کشورمان متحد بمانند تا تیم ملی به جام جهانی صعود کند و افتخاری دیگر در فوتبال کشورمان رقم بخورد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)