پرسپولیس نیوز: معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس گفت: خوشبختانه پرونده‌ها تحت کنترل هستند و موضوع بودیمیر نیز در فیفا اعلام وصل و به دادگاه CAS ارسال شده است.

مهدی خواجه وند در مورد پرونده‌های حقوقی باشگاه پرسپولیس در فیفا اظهار داشت: پیش از این در مورد پرونده‌های بین المللی یک گزارش مفصل منتشر شده و خوشبختانه پرونده‌ها تحت کنترل است و پرونده بودیمیر نیز در فیفا اعلام وصل و به دادگاه CAS ارسال شده است.

وی ادامه داد: پرونده برانکو ایوانکوویچ و دستیاران وی نیز در دست بررسی است و منتظر ابلاغ حکم هستیم تا ببینیم چه باید کرد.

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس در مورد طلب نیلسون کوریا عنوان کرد: حکم این بازیکن به تازگی آمده و از فیفا شرح تفصیلی حکم را خواسته‌ایم تا در مورد این پرونده هم تصمیم گیری کنیم.

خواجه وند در پاسخ به این سوال که آیا قرارداد کارگزاری پرسپولیس کاملا لغو شده است یا خیر، گفت: در این مورد باید با مدیریت صحبت کنید.

وی در مورد وضعیت پرونده برانکو گفت: حکم اولیه به ما ابلاغ شده و ما درخواست شرح حکم را کرده‌ایم. باید هزینه‌ای پرداخت می‌شد و از فیفا خواستیم این هزینه از مطالبات ما پرداخت شود که خوشبختانه این درخواست‌مان پذیرفته شد.

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه آیا مشکل طلب برانکو با این پرونده حل می‌شود یا خیر، گفت: خیر، در مورد پرونده این مریی در مقام پرداخت نیستیم و باید شرح حکم به ما برسد و پس از آن تصمیم بگیریم که آیا باید به دادگاه شکایت کنیم یا خیر.

خواجه‌وند در مورد اینکه طلب پرسپولیس از فیفا چقدر است، تاکید کرد: به اندازه کافی طلب داریم و این هزینه‌ها از آنجا پرداخت می‌شود.

خبرنگاری پرسید طبق بررسی‌ها این مبلغ ۶۱۷ هزار دلار بوده است، عنوان کرد: مانند شما حساب نکرده‌ام، اما امور مالی حساب دقیق را دارد. در مجموع طلبی داریم که قسمتی از این مطالبات می‌تواند تهاتر شود.

وی در مورد پرونده کالدرون گفت: پرونده او هم اعلام وصول شده و دعوای ما هم به هیات صدور حکم ابلاغ شده است.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)