کمبود مهاجم در پرسپولیس باعث بازگشت مهاجم ازبکستانی به جمع بازیکنان این تیم شد.

باشگاه پرسپولیس با وجود جذب بازیکنان مطرح داخلی هنوز موفق به جذب مهاجم خارجی در نقل و انتقالات تابستانی نشده است.

مصدومیت عیسی آل کثیر و آمار پایین گلزنی حامد پاکدل و شیرزود تمیروف در فصل گذشته سبب شد تا یحیی گل محمدی خواستار جذب مهاجمان خارجی با کیفیت شود.

او حاضر شد تمیروف را نیز با وجود داشتن توافق برای فصل آینده کنار بگذارد تا جا برای جذب بازیکن خارجی فراهم شود. باشگاه پرسپولیس نیز سراغ کاسیانو و یک مهاجم اروپایی دیگر رفت که در همان ابتدا مذاکره با بازیکن اروپایی موفقیت‌آمیز نبود تا مهاجم برزیلی تیم ویزلا پرتغال تنها امید سرخپوشان برای ورود به پرسپولیس شود.

باشگاه ویزلا که کاسیانو در تمرینات پیش فصل او نیز شرکت کرده منتظر دریافت ۳۰۰ هزار دلار پول رضایت نامه این بازیکن است تا بتواند او را به پرسپولیس منتقل کند اما این اتفاق هنوز رقم نخورده است تا نگرانی یحیی گل محمدی را به همراه داشته باشد.

سرمربی پرسپولیس به هیچ وجه نمی‌خواهد فشار عدم نتیجه‌گیری پرسپولیس در هفته‌های پایانی گذشته را تجربه کند. از این رو به مسئولان باشگاه اعلام کرده است تمیروف را به تهران بازگردانده تا او همچنان در جمع بازیکنان این تیم باقی بماند.

تمیروف که در دور برگشت فصل گذشته به پرسپولیس آمده بود با وجود حضور مستمر در ترکیب اصلی تنها یک گل به ثمر رساند تا طرفداران تیم را ناامید کند اما حالا با وجود کمبود مهاجم چاره‌ای جز ادامه حضور او در پرسپولیس باقی نمانده است.

مهاجم ازبکستانی پرسپولیس قرار است بامداد یکشنبه هفته آینده وارد تهران شود تا در تمرینات پیش فصل شرکت کند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)