مرجع خبری پرسپولیس : خوردبین بعد از بازی به قدری گرفتار جمع و جور کردن تیم در آن اوضاع شبه جنگی بود که فرصتی برای صحبت درباره بازی نداشت اما این فرصت دیروز دست داد.

گفتگو ی ” پیروزی ”  با وی را بخوانید…

* از میدان مین با سه امتیاز خارج شدید؟
تراکتور تیم خوبی بود اما پرسپولیس بهتر بود، ولی بازی در آن شرایط و فضا دشوار و البته خطرناک بود. به عنوان بازی روز اول بسیار خوب بود و راضی بودیم. ضمن آنکه فاصله ما با حریف پیش از یک گل بود . حداقل دو گل صددردصد هم نزدیم، البته همانطور که گفتم تراکتورسازی هم خوب بود، فوتبال بازی کردند و ضد فوتبال نبود اما تماشاگرانشان بازی را خراب کردند.* گویا قبل از شروع بازی به کاروان تیم حلمه شد.

متاسفانه همینطور است، همین که به ورزشگاه رسیدیم و بازیکنان برای اینکه به رختکن بروند اتوبوس را ترک کردند. باران سنگ و بطری بود که روی سرمان آمد. چند نفر از بچه‌ها صدمه دیدند، به ویژه به من، دایی و آقای کاشانی هم خورد. بچه‌ها واقعا با ترس به طرف رختکن رفتند. چنین اوضاعی هیچ گاه در آزادی سابقه نداشت.

 

 

 

* واکنش مسوولان فدراسیون چه بود؟
با نماینده فدراسیون آقای سلیمانی و نیروی انتظامی جلسه داشتیم. گفتم ما دیگر خانه خودمان امنیت نداریم. همان جا صورتجلسه شد و شنیدیم که فدراسیون محرومیت‌هایی را در نظر گرفت.

* فکر می‌کنید با محرومیت این وضعیت درست شود؟ (این مصاحبه قبل از اعمال محرومیت برای پرسپولیس انجام شد)
بالاخره نمی‌شود دست روی دست گذاشت. من می‌ترسم که با ادامه این وضعیت اتفاق ناگواری بدتر از آنچه برای سرباز احمدی رخ داد، حادث شود و کسی جانش را از دست بدهد. البته من نمی‌توانم باور کنم آنچه روی می‌دهد از طرف طرفداران تراکتورسازی باشد. من احساس می‌کنم یکسری افراد خودشان را قاطی هواداران تراکتور سازی کرده‌اند. تازه امروز که به فوتبال نیامده‌ایم. یک عمر برای بازی‌های مختلف به تبریز می‌رفتیم. همه آنچه ما دیدیم. تماشاگرا پرشور اما مودب و بافرهنگ بود. همیشه دوست داشتیم برای بازی به تبریز برویم. تازه دو سال است اینطور شده است. من امیدوارم طرفداران تراکتورسازی به جای آنکه تحت تاثیر این افراد باشند، حساب آنها را از خود جدا کنند، چون من که باور نمی‌کنم فوتبالدوستان تبریزی چنین کنند.


* جنجال‌ها بعد از اعتراض تراکتورسازی به داوری بیشتر شد، درباره صحنه‌ای برای رسول خطیبی پیش آمد، چه نظری دارید؟

داور در دو قدمی صحنه بود. اول اینک هیچ خطایی در کار نبود او خودش را پرت کرد. جو ورزشگاه را هم به هم ریخت و باید پاسخگو باشد، ضمن آنکه آن صحنه بیرون هجده قدم اتفاق افتاد.*  از آن حوادث تلخ بگذریم، با توجه به پیروزی بر تراکتور می‌توانیم روی بردهای متوالی حساب کنیم.

می‌توانم بگویم این پرسپولیس واقعا آماده است که به پیروزی‌های متوالی برسد و می‌توانیم تا نیم فصل با ۱۲ امتیاز اختلاف در صدر قرار بگیریم

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)