مرجع خبری پرسپولیس : سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس روزانه چهار و نیم ساعت تمرین بدنسازی کرده و به خوبی برای لیگ دهم آماده می‌شود.

محمود خوردبین پیرامون وضعیت تمرینی تیم فوتبال پرسپولیس در اردبیل اظهار کرد: تمرین‌های خوبی را پشت سر می‌گذاریم و روزانه سه جلسه تمرین می‌کنیم که هر جلسه یک و نیم ساعت به طول می‌انجامد. بازیکنان به خوبی با انجام این تمرین‌ها برای کسب آمادگی کافی جهت حضور در لیگ دهم آماده می‌شوند. امیدوارم در آلمان هم اردوی خوبی داشته باشیم و بتوانیم تیم قدرتمندی را روانه رقابت‌های فصل آینده کنیم.

وی با بیان این که لیست بازیکنان تیم پرسپولیس نزدیک به کامل شدن است، گفت: در تیم ما تنها دو بازیکن از لیست شش نفره بازیکنان لیگ برتری که می‌توانستیم آن‌ها را جذب کنیم و نیز دو بازیکن خارجی کم هستند که به زودی به جمع ما ملحق خواهند شد. همچنین مجتبی زارعی و عادل کلاه کج که پیش از این از سوی باشگاه جزو بازیکنان لیست مازاد تیم ما اعلام شده بودند، در اردبیل همراه با دیگر بازیکنان پرسپولیس تمرین می‌کنند و فعلا در تیم ما ماندنی هستند. آن‌ها در اردوی آلمان هم همراه ما خواهند بود.

محمود خوردبین گفت: رقم رضایت‌نامه باشگاه سایپا برای کریم انصاری فرد خیلی زیاد بود و ما نتوانستیم با این باشگاه به توافق برسیم.

وی همچنین در رابطه با اردوی تیم ملی در اتریش گفت: این اردو زمانی برگزار می‌شود که بازیکنان ما در دوران آماده‌سازی هستند و بدترین‌ موقع برای دعوت از بازیکنان است.

خوردبین گفت: در این رابطه دایی تصمیم‌گیرنده است و ما سعی داریم با فدراسیون و تیم ملی گفت‌وگو کنیم تا زمان برگزاری اردوی تیم ملی عوض شود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)