پیشکسوت باشگاه پرسپولیس اختلاف شش امتیازی این تیم با استقلال را یک عامل انگیزشی برای سرخپوشان می‌داند.

محمود خوردبین در گفت‌و‌گو با تسنیم درباره دربی ۹۸ که روز پنجشنبه برگزار خواهد شد، اظهار داشت: این بازی به خودی خود پُر سر و صداست. بعضی‌ها می‌گویند نباید در مورد دربی صحبت کنیم،‌ اما این مسابقه یک بازی استثنایی است. همیشه هم گفتم هر تیمی روحیه بالاتری داشته باشد، برنده خواهد شد. الان هم پرسپولیس بازی قبلی خود را برده و روحیه بالایی دارد. پرسپولیس برای اینکه به صدر جدول برسد باید دربی را ببرد و ان‌شاءالله هم می‌برد.

وی در واکنش به این موضوع که اختلاف شش امتیازی پرسپولیس با استقلال شاید بازیکنان این تیم را تحت فشار بگذارد، گفت: به نظرم این یک انگیزه است. فکر می‌کنم پرسپولیس می‌تواند پیروز شود.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه استقلال هم در فصل جاری نتایج خوبی گرفته است،‌ تصریح کرد: ما نمی‌گوییم استقلال تیم بدی است و ما برای آنها احترام قائلیم. این دو تیم همیشه باید بالا باشند تا فوتبال ما بالا باشد، ولی پرسپولیس می‌آید که دربی را ببرد و ان‌شاءالله هم می‌برد.

خوردبین راجع به اشتباهات اخیر حامد لک درون دروازه پرسپولیس و حاشیه‌های به وجود طی هفته‌های اخیر توضیح داد: به هر حال هر دروازه‌بانی اشتباه می‌کند؛ چه اشکالی دارد؟ ما همیشه گفتیم باید به لک روحیه بدهند. لک کاری نکرده است و هر دروازه‌بانی اشتباه می‌کند. به هر حال اشتباهی شده است و ان‌شاءالله لک در دربی همه چیز را تلافی خواهد کرد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)