مشاور مدیرعامل پرسپولیس از داوری و روند کار تیم داوری دربی ۹۸ به شدت انتقاد کرد.

محمود خوردبین، مشاور مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، با اشاره به بازی اخیر پرسپولیس برابر استقلال اظهار داشت: بازی روند خوبی داشت و پرسپولیس تیم برتر و مسلط در این دیدار بود اما اتفاقات غیرفوتبالی تمرکز ما را به هم زد و نتوانستیم حریف این اتفاقات شویم.

وی در ادامه افزود: داور باعث شد اعصاب تیم و نیمکت ما به هم بریزد. متاسفانه برخی داوران آبروی بقیه را می برند. جامعه داوری پر از داورهای محترم و شریف است اما برخی با آبروی این داوران زحمتکش بازی می کنند.

خوردبین در واکنش به استوری اخیر یحیی گل‌محمدی پس از دربی به برنا گفت: یک مربی هفته ها برای تیمش زحمت می کشد، استرس و فشار روی را تحمل می کند ولی وقتی در زمین این گونه شرایط را رقم می زنند، دیگر جایی برای تحمل برایش باقی نمی ماند. مگر یحیی چقدر توان دارد که مقابل این همه اتفاقات عجیب و غریب که برای پرسپولیس رقم می زنند، سکوت کند و اعتراضی نداشته باشد؟ ما تیم برتر زمین بودیم و با یک گل برتری، توپ و میدان را در اختیار داشتیم اما سوت های نامتعادل و تصمیمات عجیب این برتری را از ما گرفت تا بازی به تساوی کشیده شود. به هرحال یحیی ناراحت است و حق هم دارد ولی ما نمی گذاریم او جایی برود. آقای درویش با او صحبت کرده و من هم حتما با او تماس می گیرم و اجازه نمی دهیم از پرسپولیس جدا شود.

معاون مدیرعامل پرسپولیس با تاکید بر اینکه امیدها برای قهرمانی پرسپولیس هنوز وجود دارد، تصریح کرد: لیگ هنوز به پایان نرسیده و تا پایان فصل ۷ بازی دیگر برای همه تیم ها وجود دارد. ما ناامید نیستیم و بدون توجه به سنگ اندازی ها راه را ادامه می دهیم. با وجود کادر فنی خوب و نیروها و بازیکنان قدرتمندی که در اختیار داریم، همچنان به تلاش ادامه می دهیم تا ششمین قهرمانی متوالی را به هواداران هدیه دهیم.

خوردبین در خصوص شرایط فوتبال ما در سال ۱۴۰۰ تاکید کرد: سال ۱۴۰۰ در مجموع سال خوبی برای فوتبال ما بود. ما در لیگ با وجود کرونا و محدودیت های آن توانستیم لیگ را ادامه دهیم و بازی ها را برگزار کنیم. در مورد تیم ملی هم باید بگویم سال ۱۴۰۰ یکی از بهترین سال ها برای فوتبال ما در عرصه ملی بود. ما در این سال حضور خوبی را در عرصه بین المللی داشتیم و توانستیم با قدرت اولین تیم آسیایی باشیم که به جام جهانی می رود، مسئله ای که اتفاق مهمی برای فوتبال بود. امیدوارم این روند در سال جدید که سال منتهی به جام جهانی است هم برای تیم ملی ما ادامه پیدا کند و بتوانیم در قطر با نمایش خوب بار دیگر نام ایران را بر سر زبان ها بیاندازیم.

پیشکسوت پرسپولیس اشاره‌ای به درگذشت چهره سرشناس پرسپولیس در سال ۱۴۰۰ داشت و در این خصوص گفت: در اولین ماه های امسال حمید جاسمیان را به علت کرونا از دست دادیم، اتفاقی که برای همه اهالی فوتبال به ویژه پرسپولیسی ها تلخ و ناگواری بود. جاسمیان بزرگ ما و پرسپولیسی ها بود که اولین کاپیتان تاریخ پرسپولیس محسوب می شد. او انسان شریف و بزرگی بود و ما دوست خوبی را در سال ۱۴۰۰ از دست دادیم. خدا روح جاسمیان و همه رفتگان را قرین رحمت کند.

وی با تبریک سال نو به مردم ایران گفت: امیدوارم سال ۱۴۰۱ سالی توام با سلامتی و خوشی برای مردم ایران باشد و با از بین رفتن کرونا آرامش به همه دنیا بازگردد. در کنار سلامتی و آرامش، آرزو می کنم پرسپولیس در سال جدید هم در دو جامی که پیش رو دارد، موفق بوده و در پایان فصل دو قهرمانی جذاب و مهم نصیب هواداران و مجموعه باشگاه شود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)