مرجع خبری پرسپولیس : سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد که هرگز نگفته دنیزلی به عنوان سرمربی پرسپولیس انتخاب شده است.

 

در حالی که محمود خوردبین دقایقی پیش از قطعی بودن حضور دنیزلی در این تیم خبر داده بود، پس از چند دقیقه و در مصاحبه مجدد ابراز کرد که سوال خبرنگار را به درستی متوجه نشده و دنیزلی هم هنوز به طور قطعی سرمربی نیست.

 

 

محمود خوردبین در سومین مصاحبه خود در یک ساعت اخیر ، درباره اینکه به نقل از او اعلام شده دنیزلی به عنوان سرمربی پرسپولیس انتخاب شده عنوان کرد: من هرگز چنین چیزی نگفتم. از من درباره سرمربی آینده پرسپولیس سؤال شد و من نیز با توجه به گزینه‌های مدنظر باشگاه گفتم که شانس دنیزلی بیشتر است.

سرپرست پرسپولیس خاطرنشان کرد: من مقابل دوربین‌های تلویزیونی صحبت کردم و اما حرفی مبنی بر قطعی بودن حضور دنیزلی نزدم. باشگاه در این باره تصمیم می‌گیرد و هر آنچه که آنها اعلام کردند درست خواهد بود.

وی در پایان گفت: در مصاحبه‌ام اعلام کردم اگر باشگاه صلاح بداند و دنیزلی را بیاورد وی مدیر تیم می‌شود اما منظورم سرمربی بود و اشتباه کردم.

 

پس از پایان بازی پرسپولیس و فولاد، خبرنگار ایسنا به داخل اتوبوس پرسپولیس رفت و در شرایطی که سومدیک مربی پرسپولیس هم در کنار خوردبین نشسته بود، از سرپرست پرسپولیس سوال کرد که منظورش از این که پیش از این گفته است که دنیزلی مدیر پرسپولیس شد، چه بوده و با این شرایط بالاخره وضعیت همکاری این مربی ترک با پرسپولیس به کجا انجامیده است؟

خوردبین در پاسخ گفت: من در آن لحظه به اشتباه به جای واژه سرمربی از کلمه مدیر استفاده کردم. در غیر این صورت مدیر که برای ما اصلا معنی ندارد و به درد ما نمی‌خورد.

پس از این خبرنگار از خوردبین پرسید آیا بدین ترتیب حضور دنیزلی روی نیمکت پرسپولیس قطعی شده است که سرپرست پرسپولیس در پاسخ گفت: بله.

پس از گذشت چند دقیقه از گفت‌وگوی خوردبین درباره حضور دنیزلی در پرسپولیس مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در تماس با خبرنگار ما گفت که حضور دنیزلی هنوز قطعی نشده و خوردبین هم چنین صحبتی نکرده است.

با این حال خبرنگار ما که از قطعی بودن صحبت‌های خوردبین مبنی بر حضور دنیزلی مطمئن بود، بار دیگر با سرپرست پرسپولیس تماس گرفت تا چند و چون ماجرا را جویا شود.

سرپرست پرسپولیس این بار گفت: من گمان کردم که شما درباره حضور دنیزلی در میان گزینه‌های پرسپولیس پرسیدید و متوجه نشدم که شما به حضور قطعی دنیزلی اشاره کرده بودید. مطمئنا آمدن دنیزلی به پرسپولیس تصمیمی است که باشگاه باید بگیرد و من نمی‌توانم درباره قطعیت آن حرفی بزنم.

 

گفتنی است مصطفی دنیزلی به عنوان مربی منتخب باشگاه پرسپولیس انتخاب شده و این مربی برای امضای قرارداد وارد ایران خواهد شد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)