هیچ‌کس نمی‌خواست باور کند ولی اتفاق افتاده بود. مهرداد میناوند دیگر در میان ما نبود. آن همه شور و هیجان دیگر خاموش شده بود. دیگر نفسی برنمی‌آمد. همه چیز خیلی به سرعت پیش رفت در حالی که کمی آن سو تر در این شهر، علی انصاریان روی تخت بیمارستان با کرونا می‌جنگید. یک درام واقعی جریان داشت.

یک سال گذشت. یک سال از اوج گیری دوباره بیماری حیرت‌آوری که قربانیان بسیاری گرفت و بسیاری را در سوگ عزیزان‌شان نشاند. فوتبال ایران و خانواده پرسپولیس هم تجربه‌ای خاص از تلخی‌های آن روز را در تاریخ خود ثبت کرد.

هشتم بهمن ماه ۱۳۹۹ بود که خبر رسید مهرداد میناوند تاب نیاورد و کرونا کار خودش را کرد، در حالی که تا همین چند روز قبل آن برای پرسپولیس و برابر دوربین‌ها شور می‌گرفت و این دل دوستانش و هواداران را بیشتر به درد می‌آورد. همه چیز خیلی سریع پیش رفت.

به تازگی ۴۵ سالگی را جشن گرفته و این جشن را با شروع فصل تازه زندگی خود شیرین‌تر ساخته بود ولی زندگی پر فراز و نشیب او حکایت عجیبی در آستین داشت.

حالا او آن قدر آرام خوابیده بود که نمی‌توانستی باور کنی، این خود مهرداد میناوند است. هنوز هم برای بسیاری، به ویژه آن‌هایی که با او در ارتباط و دوستی بودند باورکردنی نیست. همه این ها اتفاق افتاد در حالی که کمی آن سو تر در گوشه دیگری از این شهر علی انصاریان روی تخت بیمارستان بود. حالا در فراق و داغ میناوند، نگاه‌ها به آن سو بود و علی از حال دوست قدیمی، مهرداد می‌پرسید.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)