پرسپولیس نیوز: محمدرضا داورزنی، معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: فشارها باعث شد عرب احساس خستگی کند اما کسی که باید درباره این موضوع تصمیم‌گیری کند وزیر ورزش است.
محمدرضا داورزنی در خصوص شایعه برکناری ایرج عرب از مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: اداره باشگاه پرطرفداری مثل پرسپولیس خیلی سخت است و درخواست‌های هواداران باعث خستگی مدیر می‌شود. انتظارات هواداران باشگاه‌ها به قدری است که مدیران نمی‌توانند پاسخگوی همه این انتظارات باشند. هوادار هم به این کار ندارد که باشگاه در چه وضعیتی است. او فقط نتیجه می‌خواهد.

وی ادامه داد: نظر هواداران در خصوص مسائل مختلف مثل جذب یا جدایی بازیکنان و مربیان فشارهای زیادی را به مدیر باشگاه وارد می‌کند. همین فشارها باعث شد عرب احساس خستگی کند و آن را اعلام کند اما کسی که باید درباره این موضوع تصمیم‌گیری کند وزیر ورزش است و او تا الان که تصمیمی در این خصوص نگرفته است.

معاون وزیر ورزش و جوانان درباره اینکه چرا به تیم والیبال جوانان به خاطر کسب مقام قهرمانی جهان پاداش تعلق نگرفته، گفت: ما در حال تامین پاداش برای تیم جوانان هستیم. برای رشته‌هایی که برای اولین بار مقام کسب می‌کنند دولت سعی کرده پاداش ویژه‌ای در نظر بگیرد و این پاداش ویژه به زودی پرداخت خواهد شد.

داورزنی در پایان در مورد اینکه عملکرد افشین داوری در فدراسیون والیبال قابل قبول بوده یا خیر، خاطرنشان کرد: داوری در حال حاضر فدراسیون را اداره می‌کند. عملکرد یک رئیس فدراسیون را باید پس از ۳، ۲ سال ارزیابی کرد و داوری هم در اداره وضع موجود موفق عمل کرده است.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)