مرجع خبری پرسپولیس : دروازه بان اسبق تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه استیلی باید به کارهای فنی خود بپردازد، گفت: سرمربی پرسپولیس باید مشکلات تیم را برطرف کند نه اینکه خود را در مقابل هواداران قرار دهد.

 

 

داود فنایی افزود: برخی بازیکنان پرسپولیس با برخورد هایشان نشان می دهند که همدل نیستند. پرسپولیس درخصوص مسایل فنی با مشکلات زیادی رو به رو شده و متاسفانه این تیم به هیچ عنوان برنامه ندارد.

دروازه بان اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: پیراهن پرسپولیس بسیار ارزشمند است و باید بدانیم همه محبوبیت خود را از هواداران این تیم داریم.

 

 

وی تصریح کرد: علی پروین که برای او احترام زیادی قائل هستم اعلام کرده بود تیم مشکل بدنی دارد اما به اعتقاد من پرسپولیس مشکل فنی دارد و از لحاظ بدنی دچار مشکل نیست.

 

وی اظهار داشت: متاسفانه در بازی مقابل سپاهان در صحنه ای که علیرضا حقیقی با مصدومیت روبه رو شد میثاق معمارزاده با ناراحتی از جای خود بلند شد که این نشان از همدل نبودن آنها است. زمانی که با عابدزاده در پرسپولیس هم بازی بودیم هر دو وقتی از بازی بیرون می نشستیم آرزوی موفقیت دروازه بان اصلی را می کردیم.

 

وی ادامه داد: دروازه بانان پرسپولیس با بعضی از ضعف ها روبه رو هستند که با یک جلسه تمرین نمی توان آنها را برطرف کرد و نیاز به کار بلند مدت دارد.

 

فنایی در خصوص انتقادات استیلی از حضور تعداد زیادی از بازیکنانش در تیم ملی گفت: این موضوع برای هر تیمی افتخار است و فردی که هدایت پرسپولیس را برعهده می گیرد باید بداند این تیم همیشه ملی پوشان زیادی داشته است.

 

دروازه بان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: پرسپولیس در زمان ما بیش از ۱۱ بازیکن در تیم ملی داشت و همیشه نیز در میان مدعیان قرار داشت و دلیل آن، همدلی بازیکنان بود.

 

مربی تیم فوتبال جوانان ایران تصریح کرد: در تیم جوانان کشورمان دروازه بان های بسیار خوبی ساخته ام که می توانند آینده تیم ملی را تضمین کنند.

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)