مرجع خبری پرسپولیس : سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت : با وجود خستگی و مصدومیت بازیکنان پس از بازی با ذوب آهن کسب سه امتیاز بازی با استیل  آذین برای ما حیاتی است.

 

به گزارش مرجع خبری پرسپولیس علی دایی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از مسابقه پرسپولیس برابر استیل آذین که برای اولین در یک مسابقه پس از دربی هفتاد برگزار می شودافزود : تیم ما با وجود خستگی پس از بازگشت از سفر به ازبکستان و اصفهان تمرینات خود را پیگیری کرده و مصمم به کسب سه امتیاز برابر استیل آذین هستیم.

 

دایی ادامه داد : در تیم ما سامان آقازمانی و غلامرضا رضایی مصدوم هستند و قطعا به بازی برابر استیل آذین نمی رسند ، همچنین به دلیل خستگی بازیکنان اصلی پس از بازی با ذوب آهن فشار بیشتر را به بازیکنان جایگزین وارد کردیم و حتی با تیم دوم در دیدار دوستانه شرکت کردیم.

 

 

وی ادامه داد: با این وجود خودمان را برای یک بازی خیلی سخت و مهم آماده کردیم ایم چراکه سه امتیاز این بازی ما را برای رسیدن به اهدافمان کمک می کند تا بتوانیم به رتبه های بالای جدول برسیم.

 

همچنین مربی تیم فوتبال استیل آذین در خصوص دیدار برابر پرسپولیس گفت : تیم ما پتانسل شکست هر تیم فوتبالی را دارد و این امر تنها منوط به یک دل بودن خودمان وانگیزه ورود به زمین است. با توجه به اینکه فردا مقابل پرسپولیس قرار می گیریم که یک تیم پرطرفدار است فکر می کنم این انگیزه در بازیکنان به وجود آمده و امیدوار به کسب نتیجه هستیم.

انتهای گزارش اختصاصی مرجع خبری پرسپولیس

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)