سرمربی پیشین پرسپولیس گفت: مهدی عبدی باید بداند که همه آرزو دارند پیراهن این تیم را برتن کنند و اگر نساجی را دوست دارد به این تیم برود.

حمید درخشان در گفت‌و‌گو با تسنیم، درباره تنبیه انضباطی مهدی عبدی از سوی یحیی گل محمدی اظهار داشت: در جریان اینکه عبدی در جشن قهرمانی نساجی شرکت کرده قرار گرفتم و واقعا متاسف شدم. این بازیکن پیش خودش فکر نکرد ممکن است در این شرایط کرونا دچار این بیماری شود؟ به این فکر نکرد که تیم خودش از این مسابقات حذف شده است؟ اگر او این قدر نساجی را دوست دارد برود همان جا بازی کند. عبدی نمی‌داند از چه جایی به این جایگاه رسیده است؟

وی افزود: یحیی گل محمدی وقتی چنین تصمیمی گرفته به این دلیل است که در جایگاه سرمربی تیم وضعیت و شأن تیمش را می‌داند و از همه مهمتر اینکه تیمش در چه شرایطی قرار دارد.

درخشان تاکید کرد: عبدی باید بداند همه دوست دارند پیراهن پرسپولیس را بپوشند و به جای اینکه تمرکزش را بیشتر روی تمرین بگذارد دنبال ادا و اطوار است. مهمترین موضوع در هر تیمی در همه جای دنیا مسائل انضباطی است. بازیکن باید بداند به جز بحث بازی و نقش مهمی که در تیم دارند از جایگاه اجتماعی هم برخوردار هستند و نباید با رفتارهای نسنجیده این جایگاه را مخدوش کنند.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد اینکه در قرارداد بعدی هم حق فسخ قرارداد داده شده و این اتفاق در زمان مدیریت صدری رخ داده، گفت: از این اشکال بزرگ‌تر هم هست؟ ما چقدر بگوییم وقتی انتقاد می‌کنیم مدیران غیرفوتبالی را در راس کار می‌گذارید همین می‌شود که برای بازیکنی مثل عبدی حق فسخ می‌گذارند. باید فکری به حال چنین مدیرانی کرد. الان پولی که باشگاه باید به رادوشوویچ بدهد زور نیست؟ هواداران مدام در کوچه و خیابان ما را می‌بینند و التماس می‌کنند که به داد پرسپولیس برسید.

وی خاطرنشان کرد: عبدی باید از یحیی گل‌محمدی خواهش کند اجازه دهد تا در تمرینات شرکت کند و یحیی هم با پادرمیانی قبول کند تا او بیشتر از این از شرایط تمرین و مسابقه دور نشود. عبدی باید در شرایطی برگردد که دیگر چنین رفتارهایی نکند وگرنه اگر قرار باشد فراموش کند که چه شده این برگشتن فایده‌ای ندارد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)