پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره دعوت از مربیان پیشین باشگاه به جشن قهرمانی گفت: این کار اگر جنبه تبلیغاتی هم داشته باشد درست نیست و باشگاه باید به سرمربی تیمی که قهرمان شده، احترام بگذارد.
حمید درخشان در گفت‌وگو با میزان، در خصوص دعوت باشگاه پرسپولیس از برانکو و کالدرون برای حضور در جشن قهرمانی و واکنش تند گل‌محمدی به این اتفاق اظهار داشت: واکنش گل‌محمدی کاملاً درست بود، او برای این تیم زحمت کشیده و تیم را قهرمان مسابقات کرده است و اینکه بخواهند دو نفر دیگر را در این قهرمانی سهیم کنند کار درستی نیست.

وی ادامه داد: مگر زمانی که برانکو تیم را قهرمان کرد از افراد دیگر برای حضور در جشن قهرمانی دعوت می‌کردند؟ این کار اگر جنبه تبلیغاتی هم داشته باشد درست نیست و باشگاه باید به سرمربی تیمی که قهرمان شده است احترام بگذارد.

درخشان درباره استفاده از جوان‌ها در ادامه مسابقات با توجه به مسجل شدن قهرمانی پرسپولیس عنوان کرد: نمی‌شود یک تیم را کاملاً جوان کرد و به زمین مسابقه فرستاد؛ اینکار زیاد حرفه‌ای نخواهد بود. شاید تلفیقی از بازیکنان باتجربه و جوان گزینه بهتری برای ادامه مسابقات باشد، در ضمن پرسپولیس می‌تواند با گرفتن امتیازات از بازی‌های باقیمانده رکورد امتیازگیری لیگ را بشکند که این مسئله هم برای باشگاه حائز اهمیت است.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص احتمال جدایی چند ستاره پرسپولیس در فصل بعد عنوان کرد: همیشه نقل و انتقالات حرف و حدیث‌های زیادی داشته است. اینکه بازیکنی با حضور در یک لیگ معتبر، لژیونر شود هم برای باشگاه افتخار است هم اینکه می‌تواند از لحاظ مالی سودآور باشد البته در صورتی که بازیکن با کیفیت‌تری جایگزین شود. این روال حرفه‌ای هر باشگاه در اروپا است که در ایران اگر مدیری توانایی اینکار را داشته باشد قطعاً باشگاه موفق خواهد شد.

وی در پایان افزود: من بار دیگر قهرمانی پرسپولیس را به هواداران و پیشکسوتان تبریک می‌گویم و امیدوارم پرسپولیس همین روند را در فصل‌های آتی ادامه دهد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)