چهارشنبه ۱۶ اردیبهشت (۱۶:۴۰)

مرجع خبری پرسپولیس : سرمربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مربیان ایرانی بالاتر از اسکولاری نیستند و باید به تصمیم مدیران باشگاه احترام بگذارند.

حمید درخشان در مورد حوادث رخ داده در پرسپولیس و درگیری لیدرها با مسئولان باشگاه اظهار داشت: از رخ دادن چنین حوادثی تعجب می کنم. این اتفاق ها دور از شان و شخصیت پرسپولیس است. برخی آدم ها می خواهند به هر طریقی کارشان را پیش ببرند.
وی ادامه داد: این نحوه کار زیبا نیست و حفظ سمت، ارزش این همه بی اخلاقی را ندارد. نباید به مسایل غیر متعارف متوسل شد.
درخشان درباره اینکه در این اتفاق مربی یا مدیر عامل باشگاه مقصر است، عنوان کرد: مدیران حق عزل و نصب دارند. مربیان ایرانی که بالاتر از اسکولاری نیستند. این مربی به راحتی از چلسی کنار گذاشته شد و عذرش را خواستند. مدیریت حق انتخاب دارد.
وی تاکید کرد: من امروز با یک مدیرعامل کار می کنم و قراردادی دارم و فردا بنا به دلایلی امکان همکاری نیست. مدیر می گوید باید بروی. نمی توانم بگویم چرا من را برکنار کردند. شاید می خواهند فرد دیگری بیاید که کارایی بیشتری دارد. به ویژه اگر من از همان خانواده باشم باید حتی در برخی مواقع فداکاری کنم.
درخشان در مورد اینکه منظورش افشین پیروانی است یادآور شد: اسمی از شخص خاصی نمی برم اما می گویم قرارداد مربی با باشگاه می تواند فسخ شود و نباید بگویم من تا ابد باید باقی بمانم یا این باشگاه مال من است.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)