پرسپولیس نیوز :باشگاه پرسپولیس برای جذب ستاره‌ ملی‌پوش گسترش‌فولاد تبریز درخواست رسمی داد.
باشگاه پرسپولیس مذاکرات رسمی خود برای به خدمت گرفتن ستاره گسترش فولاد تبریز را آغاز کرده است.

داریوش شجاعیان به خاطر عملکرد بسیار خوب خود در سال‌های گذشته با آغاز فصل نقل و انتقالات تابستانی مورد توجه بسیاری از تیم‌های لیگ برتری قرار دارد.

در حال حاضر مسئولان باشگاه پرسپولیس با برقراری تماس با مدیران باشگاه گسترش فولاد رسما درخواست جذب این ملی‌پوش را ارائه داده و خواهان برگزاری نشست برای نهایی کردن این نقل و انتقال هستند.

شجاعیان دو فصل دیگر با گسترش فولاد قرارداد دارد و بازیکن این باشگاه به حساب می‌آید و به همین خاطر هر باشگاهی که او را می‌خواهد باید باید با باشگاه متبوعش مذاکره انجام بدهد.

بر همین اساس قرار است در روزهای آینده مسئول نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس نشستی را با هوشنگ نصیرزاده، مدیرعامل گسترش فولاد برگزار کنند تا درباره چگونگی انتقال شجاعیان به این تیم مذاکره داشته باشند.

تیم تبریزی برای صدور رضایت‌نامه مبلغی حدود یک میلیارد تومان در نظر گرفته است و همین مسئله کار را برای جذب ستاره ملی‌پوش سخت می‌کند اما با توجه به تاکید برانکو به جذب شجاعیان این احتمال وجود دارد طرفین به این نتیجه برسند در ازای کسر مبلغ قرارداد معاوضه بازیکن هم با هم داشته باشند.

شنیده‌ها حکایت از این مسئله دارد مبلغ بالای رضایت‌نامه شجاعیان باعث شده استقلالی‌ها هم قید جذب این بازیکن را بزنند.

نصیرزاده مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد، این خبر را تأیید کرده و اعلام کرد ترکاشوند برای جذب شجاعیان پیشنهاد خود را به ما ارائه کرده است.