دو هافبک طراح مورد نظر تراکتورسازی محبوب هواداران این باشگاه نیستند.

تراکتورسازی تبریز با مالک جدید خودش مشغول بستن یک تیم پرستاره و قدرتمند برای فصل هجدهم است و ظاهراً بودجه سنگینی هم برای این کار کنار گذاشته شده تا تراکتورسازان مجدداً به کورس قهرمانی و رتبه‌های بالای جدول برگردند.

در همین راستا در چند روز اخیر صحبت از علاقه تراکتورسازی به جذب محسن مسلمان و سروش رفیعی، دو هافبک طراح که در پرسپولیس زوج خوبی تشکیل داده بودند مطرح شده است و ورود تراکتورسازی به بازار نقل و انتقالات و علاقه به جذب این دو بازیکن، آنها را تبدیل به رقیب جدی سپاهان در به تور انداختن این دو شاه ماهی نقل و انتقالات کرده است.

با این وجود این دو بازیکن هر کدام به دلایلی محبوب هواداران تیم تبریزی نیستند و همین موضوع با مخالفت جدی آنها در جذبشان مواجه شده است. مخالفتی که اگر ادامه پیدا کند می‌تواند باعث برهم خودن مذاکرات شده و تراکتوری شدن این دو بازیکن را منتفی کند.

ماجرای سروش رفیعی مربوط به فصل شانزدهم است. جایی که تراکتورسازی با پرسپولیس در کورس قهرمانی قرار داشت و تا پایان نیم فصل هم پا به پای این تیم پیش رفت ولی در نیم فصل دوم ورق برگشت و دلایل زیادی باعث شد تراکتورسازی از سرخپوشان تهران فاصله بگیرد و از کورس خارج شده و حتی نایب قهرمانی را هم به استقلال بدهد.

محرومیت از پنجره نقل و انتقالات مهم‌ترین دلیل افت نتایج تراکتورسازی در نیم فصل دوم بود ولی عده زیادی عقیده دارند جابجایی مهره کلیدی تراکتورسازی و انتقالش به تیم رقیب، نقش بسزایی در ایجاد فاصله امتیازی بین دو تیم داشت. سروش ستاره تراکتورسازی بود و با رفتنش آنها نتوانستند جای خالی‌اش را پر کنند و رفتن او به پرسپولیس قدرت مضاعفی هم به خط هافبک این تیم بخشید تا فاصله دو تیم از نظر داشته‌ها اختلاف زیادی پیدا کرده و در جدول هم خودش را نشان دهد.

اوج این ماجرا در تقابل رو در روی پرسپولیس – تراکتورسازی بود که شاگردان برانکو با درخشش سروش رفیعی توانستند ۳-۰ از سد سرخپوشان تبریزی عبور کنند و به نوعی از آن بازی به بعد اختلاف امتیاز دو تیم رو به افزایش رفت.

به همین منظور هواداران تراکتورسازی از سروش رفیعی به شدت ناراحت هستند که چرا با پایان یافتن خدمت سربازی و در میانه فصل تیم را رها کرده و به اردوی رقیب مستقیم پناه برده است و حالا واکنش‌ها به بازگشت رفیعی به تراکتورسازی نشان می‌دهد این ناراحتی همچنان پابرجاست.

بحث محسن مسلمان با تراکتوری‌ها ولی کمی کهنه‌تر و قدیمی‌تر است و شدت بیشتری هم دارد. مسلمان یکبار در لیگ سیزدهم دروازه تراکتورسازی را باز کرد و شادی عجیبی مقابل هواداران این تیم انجام داد که موجب خشم شدید آنها شد و حتی خواهان محاکمه وی شدند. هرچند مسلمان بعداً اعلام کرد از شادی گل او برداشت بدی شده و منظور خاصی نداشته است. مسلمان بعدا در چند بازی دیگر هم آن شادی گل را انجام داد تا نشان دهد این شیوه اوست و مخاطبش هواداران حریف نیستند.

بار دیگر مسلمان در فصل گذشته و دیدار برگشت دو تیم به علیپور پاس گل داد و وقتی مهاجم سرخپوشان به صورت نمادین در شادی پس از گل مشغول پاک کردن کفش او بود، مسلمان بار دیگر یک حرکت جنجالی انجام داد و بریدن سر را به نمایش گذاشت که بار دیگر آتش خشم هواداران تراکتورسازی شعله‌ور شد.

حال این دو بازیکن که از نظر فنی به کار تراکتورسازی می‌آیند به دلایل یاد شده محبوب هواداران این تیم نیستند و همین مشکل جدی در بستن قرارداد با آنها پیش پای زنوزی گذاشته است.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)