باشگاه پرسپولیس برای فصل آینده دو دروازه‌بان ملی‌پوش را در نظر دارد و مذاکراتی هم در این باره صورت گرفته است.

با وجود تکذیب‌هایی که در چند وقت اخیر از سوی برخی مسئولان پرسپولیس صورت گرفته، اما مذاکراتی بین این باشگاه با علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم ملی کشورمان که این فصل در پرتغال بازی می‌کرد، صورت گرفته است.

بیرانوند که به تازگی از بواشیتای پرتغال جدا شده، باید دوباره به تیم آنتورپ بلژیک برگردد؛ چراکه بازیکن این تیم است و به صورت قرضی در لیگ پرتغال بازی می‌کرد، اما او قصد دارد در فصل آینده در تیمی باشد که بتواند بازی کند؛ چراکه سال منتهی به جام جهانی ۲۰۲۲ برای هر بازیکنی از جمله بیرانوند سال بسیار مهمی خواهد بود.

این دروازه‌بان ملی‌پوش که روز یکشنبه به ایران برگشته بود، در روزهای اخیر مذاکرات محرمانه‌ای با پرسپولیسی انجام داده و به نظر می‌رسد نتایج این مذاکرات مثبت بوده است. البته بیرانوند هنوز پاسخ قطعی به مسئولان پرسپولیس نداده اما با شرایط موجود به نظر می‌رسد او هم بی‌میلی نیست تا یک بار دیگر پیراهن پرسپولیس را‌‌‌‌‌‌‌‌ برتن کند. با این همه تا آخر هفته جاری تکلیف پیوستن بیرانوند به پرسپولیس یا توقف مذاکرات مشخص خواهد شد.

دیگر گزینه باشگاه پرسپولیس برای قفس توری تیمش پیام نیازمند، دیگر دروازه‌بان ایرانی شاغل در لیگ پرتغال است و در صورتی که به هر دلیلی مذاکرات پرسپولیس و بیرانوند به عقد قرارداد منجر نشود، آن زمان مسئولان این باشگاه باب مذاکره را‌‌‌‌‌‌‌‌ با این دروازه‌بان ملی‌پوش باز می‌کنند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)