پرسپولیس نیوز: «علیرضا بیرانوند» دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس با حضور در بوشهر از استواریکم «افشین مهدویان» مامور نیروی انتظامی عذرخواهی کرد.

دروازه‌بان پرسپولیس در این آیین گفت: برخورد نامناسبم با مامور یگان امداد ناجا در حاشیه بازی پرسپولیس و پارس جنوبی جم به دلیل فضای پراسترس بازی نهایی لیگ اتفاق افتاد که این یک رفتار ناشایست بود.

علیرضا بیرانوند افزود: همواره خود را قدردان تلاش های ماموران خدوم نیروی انتظامی می‌دانم و چنین رفتاری بدون سوء نیت و تنها ناشی از استرس بازی پایانی لیگ بوده است.

وی ادامه داد: علاوه بر اینکه در یک برنامه تلویزیونی به طور رسمی در حضور مردم از مجموعه پرتلاش و زحمتکش ناجا عذرخواهی کردم با این حال اکنون نیز به صورت حضوری به بوشهر آمدم تا از مامور ناجا عذرخواهی کنم و دست وی را می‌بوسم.

جانشین معاون حقوقی و امور مجلس ناجا گفت: نیروی انتظامی تامین کننده نظم، امنیت، آسایش و آرامش مردم در جای جای میهن اسلامی است.

سردار سلیمان ملک زاده افزود: ورزشکاران همیشه حامی امنیت بوده و یک پای امنیت، ورزشکار، باشگاه و هواداران هستند که کمک می‌کنند امنیت مطلوبی در مسابقات و فضاهای ورزشی ایجاد شود.

وی ادامه داد: گاهی اوقات یک اتفاق کوچک بازتاب بسیار منفی دارد و ما هیچ وقت انتظار نداریم یک ورزشکار شاخص به عنوان الگو چنین رفتاری در مقابل پلیس داشته باشد و انتظار است که این افراد کمک کنند که فضای امنیت و آرامش برقرار و پایدار باشد.

ملک زاده بیان کرد: همکاران ما در نیروی انتظامی تلاش می‌کنند تا به بهترین نحو ممکن امنیت و آرامش ورزشکاران و تماشاگران در مسابقات ورزشی را تامین کنند.

وی تاکید کرد: وقتی رفتار مثبت یا منفی توسط یک ورزشکار ملی و اسطوره شکل می‌گیرد، بازتاب‌های فراوانی در فضای داخلی و خارجی دارد.

ملک زاده گفت: امروز ورزشکارانی متدین و ارزشی در جامعه داریم که الگوی نوجوانان و جوانان هستند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)