سازمان لیگ نباید به او اجازه مربیگری بدهد

 

مرجع خبری پرسپولیس : کارشناس فوتبال معتقد است که سازمان لیگ نباید به فردی مانند لوکا بوناچیچ اجازه دهد که در ایران مربیگری کند.

 

صادق درودگر با انتقاد شدید از مدیر عامل باشگاه پرسپولیس به دلیل مذاکره با لوکا بوناچیچ اظهار کرد: فوتبال ایران بازیچه دست دلال‌ها شده است. سازمان لیگ باید به جای پرداختن به موی سر بازیکنان، بساط این افراد را جمع کند.

متاسفانه سازمان لیگ اصل کار را رها کرده و به جزئیات می‌پردازد.

 

وی ادامه داد: لوکا بوناچیچ چند سال است که فوتبال ما را به مسخره گرفته. او یک روز در سپاهان دعوا راه انداخت و به خاطر پول بیشتر به النصر رفت و سال بعد با یک دعوای دیگر راهی مس کرمان شد. او بارها در یک سال از دو باشگاه پول گرفت و کاری برای آن‌ها نکرد. در آخرین کار هم که یک جنگ زرگری در سپاهان به راه انداخت و از این تیم رفت.

 

درودگر افزود: سوال من این است که چرا سازمان لیگ اجازه می‌دهد که کسی مثل بوناچیچ باز هم در ایران کار کند. کارهایی که او انجام داده بود و حرفی که درباره ازدواجش در ایران زده بود، را اگر یک مربی ایرانی انجام می داد، سریع او را منشوری می‌کردند، اما گویی فوتبال ما قصد دارد برای چندمین بار از یک سوراخ گزیده شود!

 

وی در ادامه با بیان این که اگر لوکا بوناچیچ به پرسپولیس بیاید، خیلی زود برخواهد گشت و این بار رویانیان را هم با خود خواهد برد، خطاب به مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: آقای رویانیان! بوناچیچ پوست موزی است که زیر پایت انداخته‌اند! پرسپولیس باید کسی را به عنوان مربی انتخاب کند که بزرگ و با شخصیت باشد. نیمکت مربیان پرسپولیس جای افرادی مثل محراب شاهرخی، منصور امیر آصفی، علی پروین و علی دایی بوده است. شخصیت پرسپولیس را نباید پایین بیاورید. از مسئولان پرسپولیس می‌خواهم که این تیم را بازیچه نکنند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)