مدیرعامل پرسپولیس به جذب نفرات جدید پرسپولیس واکنش نشان داد.

رضا درویش روز شنبه در حاشیه اولین تمرین پیش‌فصل پرسپولیس در جمع خبرنگاران راجع به حضور پیشکسوتان اظهار داشت: اولین جلسه تمرین را با حضور پیشکسوتان، شناسنامه‌ها و موسسان پرسپولیس برگزار کردیم برای بازیکنان جدید انگیزه شد که جایگاه پیشکسوت چقدر جایگاه رفیعی برای باشگاه است. آنها می‌بینند که همه حرکات‌شان توسط پیشکسوت مدنظر است. امید است تلفیق این دو منجر به اتفاقات خوبی برای باشگاه بشود.

وی در پاسخ به خبرنگاری مبنی بر اینکه جاه‌طلبی او در جذب بازیکنان در در فصل نقل و انتقالات چه زمانی تمام می شود گفت: اگر کادرفنی بازیکنی بخواهد و ما هم تلاش کنیم که جذب کنیم کار بدی است؟ هر بازیکنی که کادر بخواهد و بتوانیم جذب می‌کنیم. اکثریت این نفرات جذب شده علاقه‌مند به حضور در پرسپولیس بودند. باشگاه‌های دیگر اگر نگویم ۱۰۰ درصد اما درصدهای بیشتری پرداخت می‌کردند و می‌خواستند آنها را جذب کنند اما به پرسپولیس آمدند.

مدیرعامل پرسپولیس درباره خرید مهاجم برای این تیم و زمان ورود کاسیانو مهاجم برزیلی به ایران گفت: انشاءالله ما بازیکنانی که در حد خط حمله پرسپولیس باشند را در پست مهاجم به خدمت می‌گیریم و کادرفنی به ما معرفی کند شرایط جذب آن را فراهم می‌کنیم.

درویش در پاسخ به اینکه دستیار اول گل محمدی چه زمانی انتخاب می شود گفت: باز هم هر وقت آقا یحیی گزینه ای معرفی کند انتخاب می شود. هنوز گزینه ای معرقی نکرده است.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)