پرسپولیس نیوز: به دلیل بر هم نخوردن تمرکز بازیکنان پرسپولیس، مسئولان این باشگاه قصد برگزاری مراسم ویژه‌ای برای اهدای جام قهرمانی در سوپرجام سال ۹۸ را ندارند.

. پس از قهرمانی تیم پرسپولیس در لیگ برتر و جام حذفی و با تأیید سازمان لیگ، تیم پرسپولیس قهرمان سوپرجام شد تا برای سومین سال متوالی جام را در ویترین باشگاه قرار دهد.

از طرف دیگر روز گذشته و با رأی دادگاه عالی ورزش تیم پرسپولیس برنده سوپرجام سال ۹۷ شد و حالا مسئولان باشگاه پرسپولیس قصد دارند مقابل هواداران خود جشن قهرمانی بگیرند.

پیش از این قرار بود در بازی پرسپولیس و پیکان در هفته هفتم، جام قهرمانی سوپرجام به پرسپولیس داده شود، اما پس از محرومیت سرخپوشان از یک بازی خانگی، به همین خاطر قرار است این جام در بازی با ماشین‌سازی در هفته نهم به باشگاه پرسپولیس داده شود.

البته محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس قصد برگزاری مراسم خیلی ویژه‌ای ندارد، چرا که او به خوبی می‌داند بازیکنانش قبل از بازی باید تمرکز خود را روی مسابقه بگذارند و برگزاری مراسم ویژه احتمال دارد که باعث شود تمرکز بازیکنان پرسپولیس از بازی با ماشین‌سازی دور شود.

این موضوع باعث شده تا مسئولان پرسپولیس به دنبال برگزاری مراسم خاصی برای اهدای جام نباشند، اما قرار است تدارکی برای این مراسم دیده شود. یکی از این برنامه‌ها دعوت از پیشکسوتان پرسپولیس به مراسم اهدای جام خواهد بود.

از طرف دیگر، این احتمال وجود دارد که علاوه بر جشن قهرمانی در سوپرجام سال ۹۸، در صورت تأیید سازمان لیگ، مسئولان باشگاه پرسپولیس جام قهرمانی در سوپرجام سال ۹۷ را هم به ورزشگاه آزادی بیاورند تا هر دو جام مقابل چشم هواداران روی دست بازیکنان پرسپولیس بالا برود.

این در حالی است که انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس زیر بار اهدای جام در سازمان لیگ نرفت و اصرار داشت که جام قهرمانی باید در حضور هواداران به بازیکنان داده شود تا از زحمات بازیکنان و حمایت‌های هواداران قدردانی شود

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)