پرسپولیس نیوز: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از پایان دیدار مقابل شهرخودرو به دروازه‌بان تیمش بابت دریافت گل در ثانیه‌های پایانی دلداری داد.

پس از پایان دیدار تیم‌های شهرخودرو و پرسپولیس بازیکنان این تیم که به شدت از پیروزی در ثانیه‌های پایانی خوشحال بودند در میانه میدان جشن پیروزی گرفتند و همراه با هواداران‌شان تشویق ایسلندی انجام دادند.

* جایگاه هواداران پرسپولیس خیلی زود تخلیه شد اما هواداران شهرخودرو تا پایان در جشن پیروزی تیم‌شان شرکت کردند.

* بیرانوند که به شدت از دریافت گل در ثانیه‌های پایانی ناراحت و شوک‌زده بود پیراهنش را برای دقایقی روی سرش کشید و مبهوت داخل زمین مانده بود. کالدرون سرمربی پرسپولیس به سمت دروازه‌بان تیمش رفت و به او دلداری داد.

* یحیی گل‌محمد بلافاصله پس از سوت پایان مسابقه بدون اینکه از گل‌زنی و پیروزی تیمش خوشحال باشد به سمت کالدرون رفت و به او خسته نباشید گفت.

* زمانی که شجاع خلیل‌زاده قصد حضور در رختکن پرسپولیس را داشت، با ممانعت مأموران ورزشگاه مواجه شد که این اتفاق باعث درگیری لفظی کوتاهی میان او و مأموران شد اما پس از مدتی اجازه حضور در رختکن به بازیکن پرسپولیس داده شد.

* سروش رفیعی بعد از پایان بازی به سمت وحید امیری رفت و به او خسته نباشید گفت و سپس به جمع بازیکنان تیمش که در حال شادی بودند اضافه شد.

* هواداران پرسپولیس که در نیمه اول پشت دروازه رحمتی و شهرخودرو حضور داشتند برای دقایقی علیه رحمتی شعار دادند.

* تعداد تماشاگران حاضر در ورزشگاه در حالی ۱۷ هزار نفر اعلام شد که کمتر از تعداد واقعی هواداران و بلیت‌فروشی مسابقه بوده است.

* عالیشاه قبل از ورود به زمین از یحیی گل‌محمدی رخصت گرفت. وی پس از حضورش در زمین بازوبند را تحویل گرفت.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)