رضا درویش در برنامه فوتبال برتر مدعی شد عده‌ای در صفحه اجتماعی همسر کایسدو فحاشی و تهدید کردند که باعث ناراحتی او و آمدنش منتفی شد.

باشگاه پرسپولیس برای خرید نبیل باهویی در روز آخر فرصت برای بستن لیست آسیایی اقدام به این کار کرد. گزینه مورد نظر یحیی گل‌محمدی که مهرداد خانبان آنالیزور پرسپولیس پس از دیدن فیلم‌های متعدد انتخاب کرده بود، فیلیپه کایسدو بود.

مهاجم باتجربه و کهنه‌کار اهل کشور اکوادور که سابقه بازی در لیگ برتر انگلیس و سری‌آ ایتالیا را در کارنامه خود دارد و در تیم‌هایی مانند منچسترسیتی، لاتزیو و اینتر سابقه بازی دارد. فیلیپه کایسدو ابتدا خواهان مبلغ یک میلیون و ۳۰۰ هزار دلار برای یک فصل از باشگاه پرسپولیس درخواست کرد. همین درخواست باعث شد مذاکرات ادامه پیدا کند و البته کایسدو راضی شد دو ساله با ارقام ۷۰۰ هزار دلار برای سال اول و یک میلیون دلار برای سال دوم، قراردادش با پرسپولیس را به امضاء برساند .

در حالی که به نظر می رسید باشگاه پرسپولیس در روزهای اخیر مذاکرات مثبتی با فلیپه کایسدو، مهاجم سابق تیم‌های اینترمیلان، لاتزیو و منچسترسیتی برای حضور او در جمع سرخ‌پوشان پایتخت انجام داده باشد ناگهان با اعلام درویش، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس جذب کایسدو به خاطر فحاشی و پیام‌های توهین آمیز و حمله مجازی به صفحه اینستاگرام همسرش منتفی شد.

این درحالی است که دلیل اصلی منتفی شدن این نقل و انتقال تعلل باشگاه پرسپولیس و عدم توافق مالی کایسدو با باشگاه ایرانی بوده و این موضوع ربطی به حمله کاربران ایرانی به صفحه شخصی همسر این مهاجم نداشته است.

ظاهرا رضا درویش حاضر نشده برای مهاجم ۳۵ ساله مبلغ یک میلیون و ۷۰۰ هزار دلار برای ۲ سال بپردازد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)