حوادث بازی جنجالی تیم‌های تراکتور تبریز و پرسپولیس دو روز دیگر در کمیته انضباطی بررسی می‌شود.

در جریان دیدار تیم‌های تراکتور تبریز و پرسپولیس که روز پنجشنبه در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار شد، تماشاگران اقدام به پرتاب سنگ و اشیای مختلف کردند و همین باعث شد بازی در دقیقه ۷۲ نیمه تمام بماند.

قرار است جلسه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال برای بررسی اتفاقات این مسابقه،‌ روز دوشنبه با حضور تمامی اعضای کمیته برگزار شود. طرفین موضوع (نمایندگان باشگاه‌های تراکتور و پرسپولیس) هم در این نشست حضور نخواهند داشت.

گزارش ناظر مسابقه صبح امروز از طریق سازمان لیگ به کمیته انضباطی ارجاع داده شد.

عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال توضیحاتی درمورد زمان تشکیل جلسه این کمیته برای بررسی حواشی دیدار تراکتور و پرسپولیس ارائه کرد.

حسین عبداللهی درباره زمان تشکیل جلسه کمیته انضباطی برای بررسی حواشی دیدار تراکتور و پرسپولیس اظهار داشت: ظاهراً گزارش های مربوط به این مسابقه امروز قرار است در اختیار کمیته انضباطی قرار بگیرد اما خودم هنوز به دفتر کمیته نرفته‌ام و از اینکه تاکنون چه گزارش هایی ارسال شده بی اطلاع هستم.

عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درمورد زمان تشکیل جلسه و صدور رای این بازی گفت: کمیته انضباطی معمولا در روزهای شنبه و دوشنبه جلسه دارد اما با توجه به اینکه باید همه گزارش‌ها را دریافت کنیم، به احتمال زیاد در جلسه دوشنبه کمیته انضباطی در خصوص این بازی بررسی های لازم را انجام می‌دهیم. تا قبل از برگزاری جلسه و صدور رای، طبق قانون نمی‌توان درمورد این بازی اظهار نظر کرد و زمان صدور رای قطعی هم نامشخص است.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)