عمادرضا برای عقد قرارداد با تیم الزمالک به مصر می رود

مرجع خبری پرسپولیس : عماد محمدرضا روز پنجشنبه در گفت و گو با روزنامه “استاد” قطر، اظهار داشت:


با باشگاه الزمالک مصر برای مدت سه سال به توافق رسیده ام که براین اساس در سال اول مبلغ ۱۵۰ هزار دلار ، سال دوم ۲۰۰ هزار دلار و ۲۵۰ هزار دلار در سال سوم دریافت خواهم کرد.


این بازیکن عراقی افزود: از اینکه در لیگ فوتبال مصر بازی کنم بسیار خوشحالم زیرا لیگ فوتبال مصر قوی است و در سطح بالایی برگزار می شود، ضمن آنکه این لیگ از تماشاگران زیادی برخوردار است.‌ عماد محمدرضا تاکید کرد: از هیچ کوششی برای موفقیت تیم الزمالک فروگذار نخواهم بود.

 

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال قراردادش را تمدید کرد.

 

وحید طالب‌لو که در پایان این فصل قراردادش با استقلال به اتمام رسیده بود پس از مذاکره با فتح‌الله‌زاده و مسئولان این تیم قراردادش را به مدت ۲ سال دیگر تمدید کرد.

 

عماد رضا یکشنبه در قاهره

سایت رسمی باشگاه الزمالک مصر اعلام کرد با عماد رضا بازیکن عراقی تیم سپاهان  و آقای گل فصل گذشته لیگ برتر ایران به توافق رسیده است و قرارداد سه ساله ای را با این بازیکن امضا خواهد کرد.

به نوشته سایت الزمالک مسولان این باشگاه مصری بلیت پرواز به قاهره را برای این بازیکن عراقی ارسال کرده اند و انتظار می رود عماد رضا روز یکشنبه در قاهره حاضر شده و ضمن حضور در کنفرانس مطبوعاتی قرارداد خود را با این تیم بطور رسمی امضا کند.

اشگاه الزمالک تلاش می کند تا قبل از حضور در اردوی آلمان و سوئیس قرارداد بازیکنان جدید خود را تکمیل کند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)