پیشکسوت فوتبال گفت: عملکرد دروازه‌بان پرسپولیس در دربی ۹۲ نشان داد که او نمی‌تواند یک نقطه اتکا برای این تیم باشد.

بیژن ذوالفقارنسب در گفت‌وگو با تسنیم، درباره دربی ۹۲ که با برتری استقلال مقابل پرسپولیس و صعود آبی‌پوشان به فینال جام حذفی اظهار داشت: به نظرم نیمه اول جالب نبود و دو تیم یک بازی محتاطانه را به نمایش گذاشتند. با توجه به گل زودهنگامی که استقلال به ثمر رساند، بازی کمی از ریتم و شرایط عادی خارج شد. در نیمه دوم نیز پرسپولیس خیلی زود گل تساوی را وارد دروازه حریف کرد تا شرایط بازی کمی به تعادل کشیده شود.

وی با اشاره به کیفیت بهتر بازی در نیمه دوم ادامه داد: یک ترس نامرئی در هر دو تیم دیده می‌شد و آنها نگران بودند که گل دوم را دریافت نکنند. همین مسئله کمی روی عملکرد آنها تاثیر گذاشته و باعث شده که خیلی حملات جدی انجام ندهند.

کارشناس فوتبال کشورمان درباره عملکرد دروازه‌بان پرسپولیس گفت: این بازی معیار خوبی برای شناخت از رادوشوویچ بود و او نشان داد که نمی‌تواند یک نقطه اتکا برای پرسپولیس باشد. به نظرم پرسپولیس باید برای فصل آینده یک دروازه‌بان خوب جذب کند.

وی درخصوص ضربات پنالتی بازیکنان پرسپولیس گفت: به نظرم دو بازیکنی که ضربات خود را از دست دادند در جریان بازی هم عملکرد خوبی نداشتند. ضمن اینکه کادر فنی پرسپولیس انرژی مثبتی در ضربات پنالتی به بازیکنانش نداد و باید کمی با دقت‌تر در انتخاب پنالتی‌زنان عمل می‌کرد.

ذوالفقارنسب با اشاره به حضور این دو تیم در لیگ قهرمانان آسیا عنوان کرد: فکر می‌کنم با این عملکردی که از استقلال و پرسپولیس دیدیم، هر دو تیم کار سختی برای صعود به مرحله بعدی دارند. پرسپولیس دوندگی بهتری داشت، اما استقلال باید بیشتر کار کند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)