پایان رافت مهاجم پیشین پرسپولیس معتقد است شاگردان گل محمدی از انگیزه و توانایی بسیار زیادی برخوردار هستند و به طور حتم در بازی مقابل تراکتور عملکرد بسیار خوبی را از خود به نمایش خواهند گذاشت.

پایان رافت مهاجم اسبق پرسپولیس در گفت‌وگو با خبرورزشی پیرامون آخرین وضعیت سرخپوشان تهرانی گفت: به اعتقاد من پرسپولیس دو بازی آینده خود را نیز با برد و کسب ۶ امتیاز به پایان خواهد رساند و قهرمان لیگ برتر خواهد شد و مطمئن باشید کسب پنجمین قهرمانی پی‌درپی در لیگ برتر در تاریخ فوتبال ایران دیگر تکرار نخواهد شد و نام پرسپولیس همواره در این خصوص خواهد درخشید.

وی همچنین گفت: تراکتور در چند بازی اخیر عملکرد خوبی داشته و تیم قابل احترامی است اما بعید می‌دانم در تهران بتواند از پرسپولیس امتیاز بگیرد و شاگردان گل‌محمدی از لحاظ روحی و روانی و همچنین توانایی فنی در بهترین شرایط قرار دارند. تراکتور در خط دفاعی ضعف‌های زیادی دارد و همین مسئله می‌تواند به پرسپولیس در ارائه یک بازی هجومی کمک کند.

رافت همچنین گفت: پرسپولیس در خط دفاعی و چه در خط حمله تیم مستحکمی است و خط هافبک این تیم بسیار جنگنده و پر قدرت نشان داده و شما مطمئن باشید که دو بازی آینده نیز به سود پرسپولیس و رقم خواهد خورد و هواداران محبوب این تیم صاحب رکوردی جاودانه خواهند بود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)