مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است سرخپوشان بازیکنان باکیفیتی را جذب کردند، اما مدیران باشگاه باید دغدغه گل‌محمدی در خط حمله هم برطرف کنند.

پایان رأفت در گفت‌وگو با تسنیم درباره شرایط پرسپولیس و جذب بازیکنان جدید اظهار داشت: پرسپولیس نقل‌وانتقالات را خیلی با قدرت شروع کرد و با تشخیص و نظر گل‌محمدی نفرات جدیدی به تیم اضافه شدند. انصافاً هم چند بازیکنی که به جمع سرخپوشان اضافه شدند همه باکیفیت هستند و می‌توانند عصای دست کادر فنی در فصل پیش رو باشند. پرسپولیس فصل گذشته درون دروازه و خط دفاعی مشکلات زیادی داشت و ان‌شاءالله با جذب بازیکنان جدید و هماهنگی آنها با بازیکنان فصل گذشته شرایط تیم در فصل آینده بهتر شود.

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در مورد حضور مربیان خارجی و سیدجلال حسینی در کادر فنی سرخپوشان تصریح کرد: حضور دو مربی خارجی بدنساز و دروازه‌بانی در کادر فنی تیم ‌نشان می‌دهد که‌ گل‌محمدی می‌خواهد برخورد با حاشیه‌ها را از کادر فنی تیم شروع کند و به همین دلیل دست به تغییر زد. البته مطهری، فنایی و … در سال‌های گذشته خیلی برای پرسپولیس زحمت کشیدند و جزو پیشکسوتان قدیمی باشگاه محسوب می‌شوند، ولی امیدوارم نفرات جدید بتوانند پرسپولیس را به خوبی آماده حضور در فصل آینده کنند. سیدجلال حسینی در زمانی که بازی می‌کرد، یک مهره باکیفیت و تأثیرگذار بود. او یک الگو برای تمام بازیکنان فوتبال است، نه در باشگاه‌هایی که بازی می‌کرد و نه تیم ملی هیچ وقت کم نگذاشت. حضور او در کادر فنی پرسپولیس هم می‌تواند به خودش کمک کند و هم اینکه به گل‌محمدی و سایر نفرات کادر فنی کمک خواهد کرد. سیدجلال در ابتدای مسیر تازه‌ای قرار گرفته است و باید کسب تجربه کند، او می‌تواند همانند دورانی که بازی می‌کرد در مربیگری هم موفق باشد.

وی خاطرنشان کرد: سه تیم پرسپولیس، سپاهان و استقلال که مدعیان اصلی قهرمانی هستند، امسال رو به استفاده از مربیان خارجی آوردند. استقلال و سپاهان که تمام نفرات کادر فنی‌شان خارجی و پرتغالی شدند، در پرسپولیس هم گل‌محمدی از دستیاران خارجی استفاده می‌کند. به نظرم این موضوع می‌تواند به بالا رفتن کیفیت بازی این سه تیم کمک کند و فوتبال هجومی‌تری را از آنها شاهد باشیم.

رأفت راجع به جذب مهاجم خارجی که تا به امروز محقق نشده است، خاطر نشان کرد: کادر فنی تیم از ابتدا دنبال جذب دو مهاجم خوب خارجی بوده است. جذب یکی از آنها در مراحل آخر قرار دارد و اگر مشکلات مالی برطرف شود، فکر می‌کنم تا چند روز آینده نهایی شود. مدیران باشگاه باید دغدغه گل‌محمدی در خط حمله را برطرف کنند و اگر این اتفاق بیفتد، خیلی قدم بزرگی برداشتند. به‌هرحال پرسپولیس فصل گذشته در زدن ضربات آخر مشکل داشت و نیاز به بازیکنان چهارچوب‌شناس و ششدانگ دارد.

وی درباره بالا رفتن رقم قرارداد بازیکنان گفت: دلیل زیاد شدن قیمت بازیکنان کمبود ستاره در فوتبال ماست. وقتی بازیکن خوبی در بازار وجود ندارد، به محض اینکه یک گزینه پیدا می‌شود، به یکباره قیمتش چند برابر می‌شود. نکته دیگر این است که رقم قرارداد بازیکنان و مربیان نباید رسانه‌ای شود، چون نه به سود باشگاه هست و نه مربی و بازیکن.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)