پرسپولیس نیوز: دروازه‌بان کروات پرسپولیس گفت: بعد از رفتن «علیرضا بیرانوند» اکنون نوبت من است که دروازه‌بان شماره یک باشم و این فرصت را از دست نمی‌دهم.

«بوژیدار رادوشوویچ» دروازه‌بان کروات تیم فوتبال پرسپولیس از زمان شیوع ویروس کرونا به کروواسی رفته و منتظر شروع دوباره لیگ است تا به ایران برگردد و در تمرینات تیم پرسپولیس شرکت کند.

این دروازه‌بان در رابطه با شرایط کرونایی کشورش، شرایط خود در قرنطینه و خیلی از مسایل دیگر گفت‌ و گویی انجام داد که در زیر می‌خوانید:

کرواسی در شرایط کرونایی چگونه است؟

اینجا هم مانند همه دنیا درگیر ویروس کرونا هستند و همه مردم در قرنطینه به سر می‌برند و با وجود اینکه آمار این بیماری در کرواسی بسیار پایین است و در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی مبتلایان کمتری دارد اما همه نکات بهداشتی را رعایت می‌کنند تا وضعیت بهتر شود. این یک مشکل جهانی است و همه باید دست در دست هم دهند تا این ویروس هر چه زودتر در دنیا ریشه کن شود.

شرایطت در قرنطینه چگونه است؟

من پس از بازگشت از ایران ۱۴ روز در قرنطینه بودم و پدرم یک باشگاه خانگی برایم درست کرده بود تا بتوانم در آنجا تمرین کنم و پس از آن به یک روستای خالی از سکنه رفتم تا بتوانم تمرینات هوازی خودم را انجام دهم و همراه پدرم که مربی دروازه‌بانان است و دوستم که یکی از دروازه‌بانان خوب کرواسی است در آنجا تمرینات خوبی انجام دادیم تا شرایط بدنی خودم را حفظ کنم.

تغییر چهره دادی و موهایت را زدی؟

هیچ آرایشگاهی در کرواسی باز نیست و من به خاطر رعایت نکات بهداشتی تصمیم گرفتم موهایم را بزنم چرا که در این شرایط هم راحت‌تر هستم و هم از لحاظ بهداشتی اینگونه باشم بهتر است.

هنوز زمان شروع لیگ مشخص نیست، این شرایط را چگونه می‌بینید؟

سلامت افراد بیش از هر چیز دیگری اهمیت دارد و نباید سلامتی آنها به خطر بیافتد. اگر شرایط به گونه‌ای باشد که شروع لیگ خطری برای سلامتی نداشته باشد به طور قطع خیلی مشتاق هستم که لیگ شروع شود.

آیا برای شروع لیگ آماده هستید؟

حتی بیشتر از قبل آماده هستم و بیشتر از این نمی‌توانم صبر کنم.

این روزها همه بازیکنان پرسپولیس از شرایط مالی باشگاه ناراحت هستند، تو چطور؟

مدیربرنامه من با باشگاه صحبت کرده و آنها قول دادند تا ۱۰ روز آینده خیلی از این مشکلات حل می‌شود و گفتند که بلافاصله پس از اینکه به ایران برسم، درصدی از قراردادم را می‌دهند.

«علیرضا بیرانوند» فصل آینده پرسپولیس را ترک می‌کند، باشگاه با خیلی از دروازبانان دیگر در حال مذاکره است و در این میان نام دروازبانانی مثل «پیام نیازمند»  مطرح شده است، آیا تو با این وجود باز هم برای فصل آینده دروازبان ذخیره هستی؟

بیرانوند به طور حتم با عملکردش ثابت کرده است که بهترین دروازبان ایران و آسیاست. برای من بودن در پرسپولیس یک افتخار بزرگ است اما این را باید بگویم که من چند سال در این باشگاه نیمکت نشین بودم و بعد از رفتن بیرانوند دیگر نوبت من است که درون دروازه پرسپولیس باشم و من این فرصت را از دست نمی‌دهم. هر دروازه‌بانی که به پرسپولیس بیاید به طور حتم آنقدر خوب است که لیاقت پوشیدن پیراهن پرسپولیس را داشته باشد. با تمام احترامی که برای دروازه‌بانی که قرار است بیاید اما او باید منتظر شانسی باشد که با وجود من درون دروازه قرار بگیرد. من سال‌ها اینجا بودم و حالا نوبت من است که دروازه‌بان شماره یک پرسپولیس باشم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)