دروازه‌بان کروات سابق پرسپولیس اعلام کرد هفت روز از موعد پرداخت مطالباتش گذشته، اما این باشگاه هنوز ۴۰ هزار دلار از پول او را پرداخت نکرده است.

موعد قسط سوم مطالبات بوژیدار رادوشویچ در چند روز گذشته باز هم باشگاه پرسپولیس را با یک چالش جدی مواجه کرده بود، جایی که سرخ‌های پایتخت باید مبلغ 200 هزار یورو به حساب دروازه‌بان کروات سابق خود واریز می‌کردند. 

باشگاه پرسپولیس در همین راستا طی روزهای گذشته با تأمین این مبلغ، مراحل انتقال پول این بازیکن را نیز در دستور کار خود قرار داد و در نهایت نیز رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس روز سه‌شنبه هفته پیش خبر از پرداخت نهایی قسط سوم مطالبات رادوشویچ داد.

در این راستا باشگاه پرسپولیس پس از انجام مراحل انتقال پول از طریق یکی از کشورها، فیش واریزی را به وکیل رادوشویچ ارسال کرده و خبر از پرداخت قسط سوم مطالبات این بازیکن داده است، اما تاکنون 40 هزار یورو از این مبلغ به حساب بازیکن سابق پرسپولیس ننشسته است.

بوژیدار رادوشویچ در گفت‌و‌گو با تسنیم در واکنش به این موضوع اظهار داشت: تا این لحظه 160 هزار یورو از پولم را دریافت کردم و 40 هزار یورو به حسابم نیامده است. آخرین فرصت برای پرداخت قسط سوم مطالباتم 15 جولای بود، اما با گذشت هفت روز از این تاریخ هنوز پولم به طور کامل در حسابم ننشسته است.

وی افزود: در مورد تأخیر پرسپولیس با وکیلم صحبت خواهم کرد و بهترین تصمیم را در این مورد می‌گیرم. چیزی که مشخص است باشگاه پرسپولیس در موعد مقرر پول من را پرداخت نکرده است.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)