پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگرچه پرسپولیس در چند هفته اخیر نتایج ضعیفی کسب کرده اما با حضور هواداران، امیدواریم پرسپولیس با برد به جمع مدعیان بازگردد.

پایان رأفت در گفت‌وگو با میزان، درباره دیدار دو تیم پرسپولیس و صنعت نفت آبادان اظهار داشت: همواره بازی‌های این ۲ تیم جذاب و باکیفیت بوده است، اگر چه پرسپولیس در هفته‌های اخیر به نتایج مطلوبی که خودش و هواداران مدنظر دارند دست نیافته‌، اما امیدوارم در بازی با آبادانی‌ها، آن هم با حضور هواداران در ورزشگاه آزادی شاگردان‌ گل‌محمدی با کسب پیروزی، بازگشت باشکوهی به لیگ و جمع مدعیان داشته باشند.

*سیستم سه دفاعه مدرن و به‌روز است

وی درباره تغییر سیستم بازی پرسپولیس گفت: تغییر سیستم هم از سوی کادرفنی پرسپولیس یک رویکرد مثبت است، هر چند که این سیستم سه دفاعه در اروپا نیز یک سیستم مدرن و به‌روز است، اما از آنجایی که یحیی چنین سیستمی را مدنظر قرار داده تا با سه مدافع در بازی‌ها بازی کند مقداری زمان می‌برد تا بازیکنان به این سیستم عادت کنند.

*عملکرد بازیکنان جدید در ترکیب پرسپولیس

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در پایان درباره عملکرد بازیکنان پرسپولیس گفت: فعلا که با بسته بودن پنجره نقل انتقالات امکان استفاده در ترکیب از بازیکنان تاجیکستانی وجود ندارد. اکنون هم با گرانی دلار، جذب بازیکنان گرانقیمت خارجی خیلی دشوار است و از طرف دیگر عملکرد بازیکنان جدید در این چند هفته سپری شده از لیگ بد نبوده، اما از آن‌ها توقع بیشتری می‌رود تا در پیراهن پرسپولیس بدرخشند.

رأفت خاطرنشان کرد: به هر جهت بازیکنی مثل آل کثیر و مغانلو فصل گذشته در پیراهن پرسپولیس خیلی زود خودشان را جا انداختند، اما برای برخی بازیکنان دیگر، ممکن است این اتفاق حتی به چند ماه هم کشیده شود تا خودشان را با شرایط سازگار کنند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)