پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره برد سرخپوشان برابر تیم نساجی توضیحاتی را بیان کرد.

پایان رافت، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران، درباره برد سرخپوشان برابر تیم نساجی اظهار کرد: همان طور که انتظار می‌رفت، بازی باکیفیتی را شاهد بودیم. با توجه به این که زمین ورزشگاه آزادی باکیفیت است به همین علت هر ۲ تیم سعی می‌کردند روی زمین بازی کنند و همین موضوع باعث شد این بازی از جذابیت بالایی برخوردار باشد.

او ادامه داد: بازیکنان پرسپولیس همانند بازی گذشته از کناره‌ها برای آل کثیر و عبدی موقعیت گلزنی خلق کردند و همین موضوع باعث شد که سرخپوشان گل اول را در نیمه اول به ثمر برسانند. البته نساجی‌ گل تساوی را در نیمه دوم زد و مسعود شجاعی هم به خوبی خط هافبک تیمش را هدایت کرد.

رافت گفت: بعد از گل تساوی تیم نساجی، سرخپوشان حملاتی روی دروازه حریف تدارک دیدند که ضربه عیسی آل کثیر به تیرک دروازه برخورد کرد. بعد از آن با صلاحدید و تدابیر کادر فنی، نعمتی و آقایی به زمین مسابقه آمدند و پرسپولیس شکل هجومی به خود گرفت. به نظرم روز عبدی بود که توانست ۲ گل به ثمر برساند و باعث پیروزی تیمش شود.

پیشکسوت پرسپولیس گفت: تیم نساجی بعد از دریافت گل اول تعویض‌های خوبی داشت. بازیکنان آینده دار نساجی می‌توانند آینده فوتبال ایران را تضمین کنند. همان طور که انتظار می‌رفت تیم پرسپولیس بعد از زدن گل دوم به دنبال حفظ ۳ امتیاز بازی بود که به هدفش رسید. علاوه بر این، بیشتر تیم‌هایی که مقابل سرخپوشان قرار می‌گیرند، به خاطر ترس از باخت بااسترس بازی می‌کنند که این نشانه بزرگی پرسپولیس است. به هر حال شرایطی باید فراهم شود که در همه بازی ها، تیم‌ها با ترس و استرس برابر سرخپوشان صف آرایی کنند.

او افزود: تیم پرسپولیس با کسب ۳ امتیاز بازی توانست جایگاه خود را در بالای جدول حفظ کند و با ادامه همین مسیر می‌تواند همانند فصل گذشته یکی از مدعیان کسب عنوان قهرمانی باشد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)